Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Stuhleck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Zauberberg vendégház
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csyzyg
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Stuhleck
2020.01.02. 18:12
Sziasztok! Igazából azt kaptuk amit vártunk, de sajnos negatív értemben is. Ezzel kezdem, hogy a vége legyen pozitív. Sokan voltak, és persze kik pofátlankodtak a sorban előre? Hát persze hogy a magyar bordosok, látszólag drága felszerelés, és ehhez társuló intelligencia hiánya... Kik anyáznak a pályán, szidva akit csak lehet, persze (ő volt a balf-sz...), de valójában kevés magyar volt. A nagyon használt pályák délutánra buckásak lettek, az alsóbb részeken kásásodott a hó a jég felett.. Az alsó részek kifejezetten jegesek voltak helyenként, nagy meglepetést okozva a kezdőknek. Azért a kék pályák, nem a kezdők kék pályái főleg nem ilyen körülmények közt. A felsőbb részek még délután is jók voltak a kezdőknek is pl 10, 12, 1 es felső szakasza. Komoly szél volt a tetőn de biztos volt vagy 5-6 fok... Mivel a csapatunkat rajtam kívül kezdők alkották, ezért emelem ezt ki. Nekem tetszett, annak ellenére tudtam menni sok lendületeset, hogy sokan voltak utolérve a fiainkat :) Én tudom javasolni már azon kezdőknek, akik el akarnak jutni egy szinttel feljebb és már biztos alapokon vannak a fordulásokat, és a fékezéseket illetően! De igazából a piros a kék pályák közt nem sok különbség van. Egy dologt nem értettem csak. Pl a 3-as pálya miért volt csak szélességét tekintve harmadában kezelve, és elkerítve, ha nem is "lezárva". Remélem a csapatunk 4 nap alatt biztos sí tudásra fog szert tenni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.