Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Donovaly
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hanka & Danka apartmanok Donovaly központjában
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Donovaly
2005.03.10. 18:43
Szia Zoltan! Ha megnezed a terkepet a kulfoldi sipalyaknal bal oldalt van egy csomo kek palya.(4..8) Ez az egyik oldal. Kezdoknek szerintem jo. A palyak nem tul hosszuak, de elvezhetok. 1db 4 uleses es huzoliftek vannak (ez a terkepen is latszik). Eleg szelesek, nem tul meredekek, jo sokan szoktak lenni. A jobb oldalon (1,2,3) palya van, ide lecen at lehet gyalogolni a masik oldalrol. Kb. 500-1000m, csak az uton atkaleshez kell lecsatolni.Az 1-es palya eleg hosszu, kb. 2km, de Ausztriaban mar lehet fekete jelzest kapnanak egyes reszei. 3 szekes uloslift visz fel az 1-es 2-es tetejere. A 2-es palya kb. 1km a teteje altalaban jegesedik. (Amikor en voltam mindig jegesedett nap vegere.) Ez tenyleg vegig piros. A 3-as kek egy huzolifttel, itt lehet esti sizni is.Ezekre ervenyes a 690 koronas napijegy. A PATTY ski palyajat kulon berlettel (kb. 250sk/nap) lehet hasznalni ill. oktatas keretein belul. Total kezdoknek szerintem erdemes. A palyak gondozottak (4-8). A jobb oldalon(Nova Holan) van lehetoseg a buckasizest is gyakorolni, de a palyakat (1-3) ott is rendesen ratrakoljak. Udv.: RM
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.