Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Mönichkirchen - Mariensee
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Alpengasthof Fernblick - abszolút pályaszállás Mönichkirchenben!
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mönichkirchen - Mariensee
2022.02.25. 18:18
Tegnap voltam sítúrázni. Reggel 9 elött érkeztem, szinte üres parkoló fogadott. Nagyon kényelmesen készülődtem s kb fél tíz felé vágtam neki a hegynek. Akkor is még csak lézengtek az alsó felvonónál a hőmérséklet 2-3 fok körül volt a hó minősége elfogadható. fél 11 felé értem a Berggasthof-hoz ahol megálltam egy sörre. Csodaszépen sütött a nap üres asztalok.Megittam a sörömet, megnéztem az elkerülő utat de nem volt szimpatikus a hó, ezért a pályán mentem tovább, 12 körül értem a csúcsra. A hó a nap hatására kezdett kásásodni. A Stoa-alm-ban is ittam egy sört, majd le a fókát fel a sínadrágot és lecsúsztam a Hallerhaus-ba ebédelni. Nem kapkodtam el a dolgot, ott ültem a kocsmába kb kettőig, akkor elindultam hazafelé. Addigra a hó katasztrofálissá vált. Tök latyak az egész így a lejövet nem volt túl nagy élvezet, de a napsütés kárpótolt. Összességében nagyon jó kis túra volt. Dagober is élvezte.
B32C4A15-C72D-49CE-86F0-8E6C72AF3F1D.jpeg
87E345A1-10A4-4FE9-A039-15ACA577252E.jpeg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.