Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legjobb hely Lengyelországban?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
HáZé
19 élménybeszámolót írt
19
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legjobb hely Lengyelországban?
2005.11.05. 14:07
Szia Skilady!
Én voltam lengyelben Krynica-n és Piwniczna-n. Mind a kettő szuper hely! A bérlet árak a szlovák árakat közelítik ill. néhol drágább /Krynica/! A szállások széles skálán mozognak de sokkal igényesebbek és drágábbak is a szlovák szállásoknál! Krynica nem a kezdők paradicsoma, mert a piros pályákon is olyan 150-200m-es letörések vannak, hogy igen csak feladat lesiklani rajta. Annak meg nincs sok értelme, hogy a 600m-es kék tanuló pályán tolongjon az ember! Krynica-n van a lengyelek legmodernebb és legnagyobb kabinos felvonója, gyönyörű panorámával. Itt még a fenyők is más milyenek mint a Magas Tátrában! Apropó mindenki Zakopane-t istenití de szerintem a fele csak ezt a helyet ismeri és csak hallómásból és nem vette ki a részét a tömgből ami ott uralkodik. Ezt nem bántásként írom de ez így van! A lengyelek is inkább elkerülik és mennek a szlovákokhoz nekik ez így olcsobb is! Legutobb mikor Zakopane-ben voltam 6/5 napot abból 3 napig versenyek miatt lezártak pályákat és a tömeg így összezsúfolodott egy kisebb pályán, csodálatos volt!
Piwniczna - Wierhomla viszont maga a gyöngyszem! Pestről 350kmre van de megéri! Családosoknak ill. baráti köröknek ideális! Vadonat új szállások vagy pár éve felújított, relatív olcsó! Hóbiztos de hóágyú is müködik, 5,5km kék és 4,5km piros pályarendszer, széles és azért még a kék is technikás kanyargós némi gyorsító letörésekkel. Mindenki kedves nem siet senki sehová, nyugott kellemes pihenő hely de kellemesen el lehet fáradni az egésznapos sízéstől! Van éjszakai sízés is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.