Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SÍFUTÁS - kezdő vagyok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: SÍFUTÁS - kezdő vagyok
2011.01.06. 17:42
Csaknem egy évnek kellett eltelnie ahhoz, amióta itt érdeklődtem, hogy a sífutás rejtelmeibe belekóstoljak.

Karácsonykor Ramsauban töltöttünk pár napot (Planai, Hochwurzen stb.) de 24-e délutánját, mivel korán bezárták a pályákat, Gombos (Charlei) Károly, mellesleg magyar biatlon bajnok, irányításával a sífutó pályán töltöttük.

Hát élményem volt bőven. Először is az, hogy könnyű a cipő és a léc, azután meg a hanyatt esés. Ezt megismételtem vagy háromszor mire megéreztem a terhelési pontot, s negyedik körtől már nem voltak problémáim. Köszönhetően Charlei instrukcióinak, aki becsülettel és nagy szakértelemmel levezényelte első próbálkozásainkat.

Persze Ő ahogy szokta, utána még tartott egy kis edzést 10-15 km-en + néhány lőszert is elropogtatott a ramsaui biatlon lőtéren.

Azt kell mondjam, hogy jó buli a sífutás, csak jó kondíció kell hozzá, s nagyon lehet élvezni. Biztos meg fogom ismételni más adandó alkalommal is.

Néhány kép a szárnypróbálgatásról:
kep-003.jpg
kep-005.jpg
kep-008.jpg
kep-010.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.