Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bizhatunk-e az interneten talált szállásadókban?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bizhatunk-e az interneten talált szállásadókban?
2006.09.08. 12:00
Bar nem szlovakok a tapasztalataim ilyen teren, de Ausztriaban egy erdekes dologra figyelmes lettem. Egyszer ottani turisztikai irodan keresztul foglaltam szallast Karintiaban, ott mindenkeppen ragaszkodtak az eloleghez, egyebkent a nyujtott szolgaltatassal, ... minden 100%-ig rendben volt. Jelemzobb hogy direkt a tulajdonossal veszem fel a kapcsolatot. Es ok egyszeruen nem hajlandok eloleget elfogadni.Pl.: Egy egesz "hazat", tizen valahany fo foglaltunk Gostlingben a ket unnep kozotti (dec 27-jan 1) idoszakra, akartam eloleget adni, hogy megnyugtassam a haziakat, hogy 100%-ban megyunk, de azt mondtak nem kell felesleges, ha barmi valtozas van szoljunk azonnal. Es ez mar nem az elso ilyen eset volt. Szerintem erdemesebb direkt a szallasadot keresni, ha van ra mod mint az irodakat. Persze itt jonnek neha a nyelvi nehezsegek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.