Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gyermek síoktatás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
peter08
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gyermek síoktatás
2006.03.09. 16:28
Az én tapasztalatom: 10 éves fiamnak tavaly én mutattam meg hogyan induljon, forduljon stb., mert "készületlenül" mentünk ki a pályára: ott volt a hegy, a lécek, oktatót meg nem szerveztünk. Úgy ahogy elboldogult, élvezte. Az idén böngésztem a Patty ski honlapját, akik nagyon szépeket irnak magukról, még a tudásszintet is felmérik on-line. No, gondoltam ez jó lesz a fiamnak is meg a feleségemnek is. Csalódás, teljességgel kidobott pénz volt. Mind a fiam, mind a feleségem azt mondta hogy az "egyéni oktatás" amit kaptak semmit sem ért. A fiam ezután Mátraszentistvánban sielt, ahol egy hasonló korú gyerekkel jött össze aki jól sielt, és egész nap együtt "őrültködtek", ugratás meg minden egyéb. Itt hatalmasat fejlődőtt, bár hozzá kell tennem hogy ügyes gyerek. Mátraszentistvánban kezdett a 6 éves lányom, erre már készültünk, és az oktató nagyon jól foglalkozott vele. A kislány láthatóan élvezte a dolgot és egy nap alatt eljutott egy olyan szintre amiből egy kis szülői segitséggel a következő sieléseinken "megélt", élvezi, a maga tempójában piros pályákon a család többi részével siel. Feltételezem hogy a továbblépés könnyebben megy majd ha megint jó oktatót kap. Az én tanulságom: ha van lehetőség jó oktatóra, ez az ideális, de ha nincs, vagy épp úgy jön ki, hogy nincs elérhető oktató, azt a sielési/gyakorlási lehetőséget sem szabad veszni hagyni. A Patty ski-t pedig senkinek nem ajánlanám aki már túl van a leg minimálisabb alapokon.
Üdv, P
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.