Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Certovica
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hano
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Certovica
2007.02.03. 22:26
Sziasztok!
Nekem is vannak tapasztalataim a certovicai Stiv panzióról egy hetet töltöttem el ott egy sítábor keretében. Soha többé be nem teszem oda a lábam. Már csak azért sem, mert én oda szeretek menni, ahol szívesen látnak, és nem oda, ahol csak a pénzemet szedik el ráadásul úgy, hogy azt hiszik, hogy még ők tesznek nekem szívességet. Csak nagy vonalakban: este 11-kor elzárják a vizet, a folyosón nincs világítás (amit persze a biztosítékra fognak), kicsinyes vendég kiszolgálás ( a papírszalvéta gondosan szét van vágva és nem jó semmire), 15! korona a bárban a forró vízért (miután nem szabad vízforralót használni a szobákban), általában nem adnak vissza a bárban, a szobákat csakis papucsban lehet megközelíteni (amely szabály betartására Laci bácsi ügyel ha kell éjszakába nyúlóan), vacsorához még vizet sem adnak (költs a bárban), reggelinél pedig egy pohár tea jár, amely poharat nem töltik meg..., a kifizetett ételt (az el nem jött személyek részére) szépen megtartották maguknak...
A szobaszervíz is hagy kívánni valót maga után: takarítás csak annyi, hogy a takarító kiviszi a szemetet,de azért be-be kukkant a szobákba..., wc papírból sincs utánpótlás, elhagyott szobakulcsért 1500!?? koronát kérnek, és ha valamiért nem fizetsz (teljesen jogosan), akkor bosszút állnak (nekünk pl. bezárták a sítároló ajtaját, se ki se be). Az előre lefoglalt jakuzzi-t (ilyen olyan okokra való hívatkozással) nem lehet használni; nagyjából mindenki ért magyarul, de úgy tesznek mintha nem. Az ott eltöltött egy hét során a személyzet egyetlen tagja sem volt hajlandó mosolyra görbíteni a száját. Kiszolgálás: pocsék, hangulat méág annál is rosszabb, főleg ha úgy bánnak a vendéggel mintha az valami bűnöző féle lenne. Ja, és nem is mosogatnak rendesen, javaslom, hogy előbb nézzétek meg az evőeszközeiteket, szállásfoglalás előtt érdemes elolvasni a több tíz pontból álló házirendet, amiből leginkább az tűnik ki, hogy ez a panzió egy jól álcázott börtön. A házi rend pontjain kívül bárhol, bármelyik pillanatban képesek olyan szabályokat megalkotni, amitől az ember haja az égnek áll a vérnyomása pedig pillanatok alatt átlépi a 250-et.
A pályák elmennek, csak éppen rövidek és tényéleg fennáll egy-két helyen a házfal kidöntésének vagy összekenésének veszélye..., sok olyan pályarész van, amit nem is készítenek elő vagy kezelnek a sielésre. Hát ennyi. Az biztos, hogy én nem megyek oda többé és nem is javaslom senkinek, hogy megtegye hacsak nem azt szeretné, hogy a hetét holmi kicsinyeskedés, bunkóság és értetlenség tönkre tegye. üdv: h
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.