Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowbike

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowbike
2016.05.18. 22:04
Szia Vityó!
Nagyon szívesen látlak egy kávéra, vagy ha van ki vezessen, töményebbre is. Sajnos, még nem kezdtem hozzá a tervezéshez sem, mert aki megígérte, hogy egy spéci programmal leméretezi a fényképek alapján a vázat, még nem ért rá. Ezenkívül, most a motorozás köti le a kevéske szabadidőmet. De ahogy az ősz bejelentkezik, na akkor szoktam átváltani téli üzemmódba.
A teló ebben a típusban a hátsó léc elején van, de egy másik kölcsönzőben, ennél komolyabbat is lefényképeztem. Az igért videót, valamiért nem sikerült feltölteni, de még próbálkozom vele.
Várom a fényképeket a régi skibobokról. Stalmach, vagy Brenter? Esetleg valami más? Én az enyémet a Stalmachról koppintottam.
Lenne egy nagy kérésem. Ha esetleg belebotlanál valahol a környékeden, használt snowscoot talpakba, értesítenél?
Az a gondom, hogy az új ára nagyon magas, de ha elvágok egy snowbood-ot, az sosem lesz olyan mint a gyári, az ívek miatt. 100 ezer ft. körül vesztegetnek egy párat, de nekem az nagyon magas. Előre is köszi!
Mindenképpen ugorj be, ha erre jársz!
Előzmény: (Vityó 189214)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.