Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Valfrejus
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Julu
53 élménybeszámolót írt
53
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Valfrejus
2018.03.28. 23:47
Szállásunk Val Cenis/Termignonban volt, de az Eski-Mo bérlet feljogosított, hogy egy-egy napon más, közeli síterepeket is kipróbáljunk. Ráadásul ingyenes buszjárat közlekedett a terepek között, igaz csak meghatározott napokon. Így jutottunk el Valfrejusbe. Itt a fórumon írtak már róla mindenfélét. Nekem kifejezetten tetszett. Igaz, csak egy napot töltöttem el itt, de tényleg csak jó tapasztalataim vannak.
Ott kezdeném, hogy nagyon közel esik az olasz határhoz. Átjutsz a Frejus alagúton, és hamarosan ott is találod magadat. Szerencsénkre kifogtuk a hét legszebb napját, már ami az időjárást illeti. A pályákat rendesen kezelték. Persze befejezéskor már buckáztunk is, szétsíelték a szemtelen síelők. Lent már kásás is volt. Nem voltak sokan, élvezhető volt minden pillanat. A táj mesebeli. A Jeu nevű hosszú kékpályán kétszer is lecsúsztunk, annyira tetszett. Ez vitt le a Pas du Rock 2300- as oldaláról az 1550 méteren található állomásig. A térkép szerint 10 km hosszú. Nem tudom, hogy van-e ennyi, mindenesetre gyönyörű az útvonala. Pláne, hogy előtte napokig esett a hó.
Valfrejus-10.jpg
Valfrejus-9.jpg
Valfrejus-8.jpg
Valfrejus-7.jpg
Valfrejus-6.jpg
Valfrejus-5.jpg
Valfrejus-4.jpg
Valfrejus-3.jpg
Valfrejus-2.jpg
Valfrejus-1.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.