Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kezdők vagyunk. Milyen lécet vegyünk?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kezdők vagyunk. Milyen lécet vegyünk?
2007.01.01. 13:34
Ha tényleg teljesen kezdők vagytok, akkor felesleges vásárolni, hiszen tanulni a rövidebb és puhább fordulékonyabb jobb, míg egy két év múlva már keményebb léc kell (ami most még csak hátráltatna.
A másik érv a bérlés mellett, több lécet tudsz kipróbálni (vásárlás előtt a kiválasztott lécet mindenképpen érdemes).
Egyébként én is a saját léc híve vagyok, de annyi már megtanultam, hogy a vásárlás előtt jobb kipróbálni.
A "tanács" ha szezononként kevesebb mint 2 hetet síelsz akkor nem éri meg (négy évre vetítve), egyébként kb 4-5. évenként - ha van rá keret természetesen - érdemes is lecserélni a léceket (felpuhulnak, avittá válnak stb).
Szerintem, ha kiderült, hogy be jön a síelés, amit érdemes megvenni nyilván a ruházaton túl, elsőként érdemes megvenni az a sícipő és egy jóminőségű hitelesített lencséjű síszemüveg (ennél csakis márkázott ellenőrzött helyről származ darabokat javasolok) majd a bot és a bukósisak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.