Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Kranjska Gora
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Kompas - 2/3 éjszakás nyári felfrissülés
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
sapali
8 élménybeszámolót írt
8
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kranjska Gora
2019.02.07. 17:21
2019. január 27. és február 02. között voltunk e síterepen. Hétfőtől péntekig síeltünk. Az időjártással nagyon szerencsések voltunk, mert hétfőn közel 40 cm-es friss hó esett Ettől függetlenül a pályák állapota kora délutánig jó volt. Az elkövetkező napokban szerencsénk volt jó kifagyott pályákhoz. Hol napsütésben, hol borús időben, de végig mínuszokban tudtunk síelni. Egyedül pénteken havazott ismételten, de ezen a napon is 13 óráig lehetett síelni. Sajnálatosan délután megjött az eső, egész éjszaka szakadt az eső, gondolom nem kell mondanom, hogy szombaton miért nem nyitották meg a pályákat. A sípálya reggel 9 és 16 óra között van nyitva. 9 és 10 között új ratrakolt pályán lehet síelni. A pályákon ilyenkor alig vannak 10-12 óra között sok tanuló kis gyerek volt a pályán, de jól elfértünk. dél és 14 óra között elvitték őket ebédelni, ezen időben szinte kiürültek a pályák. 14 óra után meg már a pályák állapota miatt nem síeltem. Minden este volt lehetőség esti síelésre. Hol az egyik, hol a másik pályán. Az esti síelés előtt az adott pályát mindig rendbe tették. Minden este/éjszaka előkészítették a sípályákat a következő napra. A felvonók nem álltak meg többször, mint máshol - átlagban naponta 4-5 ször álltak le, mert valaki (ik) nem tudtak felszállni, vagy leszállni róla. Egy-két gyerek csákányos felvonót leszámítva maximum 2-3 percen belül már sorra is került az ember, de többször előfordult, hogy azonnal vitt is a felvonó. Mindenki talál tudásának megfelelő pályát, a kéktől a feketéig vannak pályák. Magyar szót csak elvétve hallottunk, nem igazán tudom miért nem népszerű a magyarok körében, hiszen autóval Magyarországról belátható időn belül elérhető. Ha van hó, akkor egy nagyon jó sípálya, én mindenkinek csak ajánlani tudom, biztos vagyok benne, hogy egyszer még vissza fogunk ide térni.
IMG-0523.JPG
IMG-0528.JPG
IMG-0529.JPG
IMG-0533.JPG
IMG-0527.JPG
IMG-0508.JPG
IMG-0509.JPG
IMG-20190128-095352.jpg
IMG-0526.JPG
IMG-0510.JPG
IMG-0525.JPG
IMG-0513.JPG
IMG-0514.JPG
IMG-0516.JPG
IMG-0517.JPG
IMG-0518.JPG
IMG-0511.JPG
IMG-0512.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.