Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Annaberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Aktivhotel Weisser Hirsch**** - modern szálloda wellness részleggel Mariazell központjában
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
HofEE
44 élménybeszámolót írt
44
10 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Annaberg
2013.12.18. 21:28
Jómagam és pár barátom Bécsben, Ausztriában lakunk, és Semmering mellett az Annaberg a mi szokásos "1napos" hegyünk.

Személy szerint még jobban is szeretem a komolyabban felszerelt Zauberbergnél vagy Stuhlecknél mert általában kevesebben vannak és a pálya állapota jobb szokott lenni. Mivel még csak kezdők/haladók vagyunk ezért a pálya hossza is megfelelő, de őszintén szólva tényleg kezdőknek ajánlom inkább. Snowboarddal a hegytetőről elindulva a szűk kék lesiklás problémás lehet az újoncoknak főleg ha többen vannak egyszerre a pályán,elég nehéz a szűkösben kerülgetni az embereket. Viszont miután elértük a piros pályát már sima ügy. A hütte régimódi de aranyos, a személyzet nagyrésze magyar. Bankkártyával sajnos nem lehet fizetni, ez negatívum, cserébe az idei szezonban már elérhető az ingyen Wifi.

Összességében én személy szerint szeretem ezt a hegyet, sűrűn is járunk, idén ott voltunk a nyitásnál December 8-án, és meglepetésünkre a jegy is kedvezményes volt csupán 25 euró!

Ottlétünkről egy kis videó is született :)

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.