Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Falcade - Tre Valli
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Falcade - Tre Valli
2019.01.27. 15:43
Elnézést, úton voltam, csak most tudok írni.

Párszor síeltem már ott, viszonylag tűrhetően ismerem a pályákat.

A ti szállásotok nagyon jó helyen van, de problémás térddel lehetnek gondok.

Ez a ház egy marha hosszú erdei pálya közepénél van, tehát reggel lefelé kell síelni, hogy becsatlakozz a pályákba, délután meg le kell csúszni a házhoz.

Szerintem reggel nem lesz gond a lecsúszással, mert akkor még frissen megcsinált a pálya, biztosan jó lesz.

A délutáni házhoz csúszással lehetnek gondok, ha összetúrják az erdei pályát. Hogy ez így lesz-e, azt nem lehet tudni, mert ez hótól és a síelők számától függ. Néha hibátlan még késő délután is. Néhol szűk, ott buckás szokott lenni délután, és vannak meredekebb letörések is.

Összességében a falcadei rész erősebb, a nehezebb pályák vannak többségben, a könnyűek San Pellegrino környékén vannak.

Ha teljesen biztosra akartok menni, akkor első nap fel kell menni autóval pár kilométert San Pellegrinora, ott közvetlenül a parkolóktól indulnak könnyű és közepes pályák vegyesen.

Ha meg belejöttél a síelésbe, akkor meg lehet próbálni második, harmadik napon a háztól lecsúszást.

Remélem tudtam segíteni. Jó sízést! :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.