Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

robi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (141)Időben csökkenő Időben csökkenő
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.02.02. 11:22
en tobb honak orulnek. es mg jobban orulnek ha egyaltalan nincsen rattrak!

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.29. 18:42
a chata martinske holeben az andras ordansky azaz a fonok beszek angolul. en neki emailt szoktam kuldeni, de telefonnon is lehet foglalni gondolom... mivel ez egy chata, azasz hutte vagy turistaszallo ha tele vannak lehet a foldon alludni ... ez olcsobb de csak akor lehet ha tele van....

rob dawson
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.24. 17:56
a chata martinske holeben van etterem. tiszta rendszer valtas elotti a dolog de nekem bejonn.

ha fent vagy a csucson, nezd balra, ott van egy lift, ha mukodik erdemes at menni, nem szokott ot lenni senki es van attol a liftol balra free ride zone, nem hoszu a lift igy a palzak sem, de ha friss ho van askkor nagyon klasz resze a hegynek.

ha nagyon figyelsz akor attol a lifttol le lehet a fak kozott menni a a hotel martinske hole ig,,, de ha el benazod es tul mesz akor vissza kell masznod a szallodaig....

a jobbso piros palyantul is van valamilyen jo hely a szlovak es holland telemarkos haveraim mindig arra mennek ha van ho, de lavina cuccot, lapat, pieps, szondat, mindig visznek... alitolag tok jo az a resz..

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.23. 19:56
nem gaz. menj es sielj.... rosz ho nincsen! jobb csuszni mint itthon ulni.

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.14. 08:43
a deli oldalan fel mesz az ulos lifttel es le setalsz. ilyen egyszeru dolog... DE en meredeknak tlatam nyaron a palya also resze... hoban lehet hogy meg nehezebb lenne.. van egy turista ut a mi pont a lift tetejehez vezet a parkoobol. azon le josz es kikerulod a meredekebb reszet a palyaak...

azt is kell tunod,hogy nem hoszu a lift, igy, nem egy egesz napos tura lene...

de ha a lift tteetl mentek barlra vagy jobbra jo hoszan lehet setalni turistauton. nem meredek ji sikaig... azutan vagy tovabb feofele de az mar meredek....

egy masik es nagyon szep ut az lenne a trangorska parkootl turista uton fel menni a stefanika chatahoz, egy jo kapuszta levest enni es ugyan ott le jonni.. az ut elejen van valahol egy lvina helyzetrol szolo tablat. nem szokott arra lenni nagyon surun lavina de erdemes a tablat nezni....


ha gyorsak vgytok e nem tul mely a ho akar a gyomber csucsot is lehet maszni.. de ez eg nayon kemeny es hoszu nao lenne a nem silecen maszol fol, csuszol lr.

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.09. 09:32
ha nem tetszenek a liftek, es en utaslom a huzolifteket, akor marad a siturazas.... en mar evekota szeretnek siturazni chopokon, ....

ha iden nem jutok ki sielni, vagy nem vagy biztos abban hogy le tudtok jonni onnan - en szeritem tudtok, legroszabb esetben nem tetszik, tul nehez, sokat mentek keresztbe, de lejotok... - akor nyaron menjetek fel gyalog, fel a turista uton egeszen a kemana chataig, at a gerincen a stefanika chataig, mint ket helyen esztek kaposztalevest, isztok sor, vagy csapolt kofolat.. es mentek le a kocsihoz. igy latni fogtok hogy milyen meredek a palya, es nagyon jol fogtok erezni magatokat.

rob dawson
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.08. 13:28
de jo neked.

a stefanikaban foglaltak mar helyet? ugy tudom hogy tele szokoz lenni hetvegen, telen is!

kepeket csinalj

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.08. 13:25
balasetszenvedtem penteken - lasd a beirasom a donovaly topicban- a rendorok, tuzoltk, mentosok, helszinelok, korhazi dolgozok mind profi voltak, mind segito kesz volt. nagyon jo volt latni hogy dolgoztak.

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.06. 20:26
vigyaz azzal a gps-szel.

egy lengyel auto belenk szaladt, frontalis utkozes, mert gps szerint jart es azt hitte hogy az autopalyan volt! ez most tortent, penteken... persze, ha figyelt volna eszre vette volna hogy nem autipalyan volt...

amugy teyleg , nem sokkallassab a a regi uton menni....

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.05. 19:22
a hétvégen nersény is volt ott a pályán... lattunk pénteken hogyan csináták a nagy ugratót.

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.04. 12:41
hal az egnk en csak az uton....

mi, egyebkent chopokra indultunk csak a kicsi miat donovalyba mentuk inkabb...


rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.04. 12:39
hat ha csak tudtam volna rendesen jarni ara a szlovak tanfolyamra.... kicsi jobban mentek volna penteken a dolgok, gyosabban, stb.

serules volt. eltort a csuklom. igy egy kezzel gepelek ami nagyon lassan megy, es tobbet hibazom is.

a legvicesebb az egeszben azaz, hogy a serulest miat kikellet minket halgatniuk. Nem volt eleg a helyszini kihallgatast!

Tobb orat vartunk tolmacsra... es a vetkessel kezdtek mert eljarast kellet ayonnal inditani a rendoreknek.

Most kapaszkodjatok.... kuldtek nekem egy tolmacs MAGYAR tolmacs.... mert nem angolt? Hiszen ott volt az utlevelem, tudtak, hogy Amcsi vagyok!!!


A magyar nyelvtan illetoen, tudom hogy nekem nem megy jol, foleg az irast es elnezest kerek. Igyekszem innentol jobban oda figyelni...

Donovaly illetoen, hat mi jol ereztunk magukat. amig a kisebbi fiam nem siel egy kicsivel jobban biztos hogy tobbszor megyunk vissza....mi szeretjuk szlovakiat es a szlovakokat, en meg a nyelvuket es konyhajukat is....

Rob Dawson

ui. Batus, jarsz meg szlovakra? ha tudsz valamilen on-line kuyzust, szoljal, kerlek.

ja, es mindart irok a reglapomra valamit a magyar nyelvvel kapcsolatos.
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.03. 20:01
tegnap voltunk es a kolykok jol ereztek magukat. en is. jo volt latni a 12 eves abelem es 16 eves aronom telemarkozni.. be is mentek a snowboardparkba telemarkos coccal!.

ebed kor nagy volt a a sorban allas... de akor sem vartunk tobb mint 15 perc es ez is csak 3 szor volt.

haza fele volt egy balasettunk.. a BB es Zlyom kozti regi uton egy lengyel csalad, gps-uk alapjan, azt hittek hogy autopalyan vannak... es frontalisan ukoztunk.

nagyon profik vpltak a mentok, a rendorok(beszeltek a helyszinen angolul) a korhazban, az automentotelepen.... tkp minden ki! sot a vetkes lengyel krapek es a felesege is kedves voltak...

most csak a biztosi penzre kell varnom...

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2009.01.01. 15:44
ki tudja hog ymost mi a helzet schneebergben? nagy tomegre kell szamitani holnap?

robi
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.01. 15:31
en is a tomegre vagyok kinvancsi.


Ha Autsztriaba menntek, akor hova?


rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2009.01.01. 12:47
Patty, siberlet lehet venni kartyaval?

Mennyivel olcsobb? a szokasos kozep arfolyam miatt olcsobb vagy van valamilyen kedvezmeny?

es most minden lift uzemel? nagyon ugy tunik hogy oda indulunk holnap egy napra.. az egyik gyerek a funparkban akar gyakolorni mert lesz ott versenye masnap....


rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.12.31. 18:06
Masodikan ki szaladunk egy napra... ide erdemes mennunk , vagyis milyen a ho viszonyok, mekora tomegre kellene szamitanunk?

vagy inkabb menjuk at a donovalyba?

rob dawson
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
Topik: Donovaly
2008.12.31. 18:05
Masodikan ki szaladunk egy napra... ide erdemes mennunk , vagyis milyen a ho viszonyok, mekora tomegre kellene szamitanunk?

vagy inkabb menjuk at a copok delre?

rob dawson
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.12.30. 20:59
Zoli!

A Thomas the Tank Engine zsenilais musor. mind harom gyerekem azon nevelkedett... de hall az egnek angolul vannak/voltam meg a filme nekunk... A Sir Topam Hat nagyon jo, es a George Carlni mint narrator isteni volt.

En is szamolgatam es, igazad adok neked. ha 3an megyunk akor tenyleg nem olcsobb...

es igen lassu a vonat.... de en imadok vonatozni, vezetni is... de gondold bele szet sieled az agyadat es utana 3.5 orat kell vezetned pestre... vagy iszol valami finomat az allomason, es szundikalsz pestig a vonaton.... ez nekem nagyon vonzo....


talan kellene szerveznunk itt sielok.hu csaladi sizes/vonatozas iden...

rob
robi
141 élménybeszámolót írt
141
22 éve tag
2008.12.30. 09:43
en szivesen mennek gyerekkel is! de toluk meg kell kerdeznem.

viszont az bisztos, hogy tavasszal megyek szombaton reggel es vaasarnap este haza jovok.. .kint siturazok fel elso nap, es le masodik napon...

persze ez csak akor lehet ha a vonat jegy nem csak egy napra szol.

Andrea, koszi a beszamolot. nagyon jo!

Rob
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.