Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Judy-T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (93)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.17. 15:44
KK most beszéltem a férjemmel, ő is azt mondta, hogy kit tud majd szálni belőle, lassan fordul, és a lába is nagy valúszínűséggel le fog érni. De a biztonság kedvéért azért egy felnőtt üljön, aki szükség esetén kicsit megemeli kiszálláskor. Azt is mondta, hogy lassítják a felvonót, ha látják nem tudnak kiszállni belőle. S a pálya is kellemes, jó széles. :) Még írok
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.17. 15:17
KK: persze, segítek szívesen. Na én pont az általad írt 4ülésesből (amelyiknek a teteje fekete) ugrottam ki, épp az utolsó pillanatban, az nagyon gyors, elég meredek is a hely, ahol ki kell belőle csúszni. Azt tényleg nem ajánlom, emiatt sem. A 6 üléses viszont nagyon jól megcsinálták kiszállás szempontjából, ugyanis nem a természetre bízzák csak a léc és talaj közötti távolságot, hanem ki van építve egy normális emelvény, és onnan kell lecsúszni, nem meredeken. Szerintem a picinek is le fog érni a lába ott. Először az ottani kéken gyertek le, utána a piroson. De az is jó sztem, ha valamelyikőtök először felmegy egyedül, és maga győződik meg a helyzetről. Kiszállásnál pedig a bal oldara, de talán még jobb, ha középre ültetitek, onnan könnyebb kiszállni. Viszont sztem a személyzet nem biztos, hogy tud segíteni, hisz ahhoz gyors a felvonó és nem állnak ott állandóan. De erről megkérdezem a sógornőmet, ők már rengetegszer jártak ott. A héten még mindenképpen megírom az ő véleményét is.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.17. 11:45
Azt még elfelejtettem írni, hogy a hatüléses sztem elég jó tempóban megy, nem is lassú és nem is gyors. Én láttam több szülőt, aki felemelte a kicsi gyereket és úgy szált ki. Ha hét oldalon megfogjátok, nem fog félni. De ezek csak tapasztalatok. Nálunk is úgy volt (Csorba-tónál), hogy egy kedves barátom egyik oldalról a barátnőjét karolta meg, másikról engem, s így száltunk ki :))))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.17. 11:42
KK: én nem vagyok nagy síelő és nem is nevetlek ki :) Mi 3 éves íelünk, először én is kizuhantam a beülős felvonónál leszálláskor, de azóta belejöttem. Ennek ellenére Jasnán a múlt télen tigrisugrással kellett kiszálnom a 4ülésesből. Ezt nem ajánlom nektek. Az én tanácsom (mivel átérzem a problémát, bátortalanul síelek még a mai napig is), hogy először gyakoroljatok a kéken, gyerte le rajta legalább kétszer, utána nyugodtan nekivághattok a pirosnak, mert nem veszélyes. Óvatosan, nyugodtan, nem száguldozva teljesíthető a táv :))) Mi Csorba-tónál tanultunk síelni, egyből a pirosra mentünk fel és ott küszködtünk. Egész nap egyszer tudtunk lejönni, de azért sikerült. Ez annál szerintem könnyebb, sőt nekem még a Donovaly nagy pályától is. Szóval bátorság és sztem nyugodtan belevághattok :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.17. 10:24
Sziasztok! Úgy tűnik ezt a területet mi is meglátogatjuk idén. Szeretnék egy kicsit többet tudni róla. Milyen hosszúak a pályák, mennyire kezeltek? Március közepén van még hó? A Depandance Brinje szálláshelyen szállt már meg valaki? Esetleg fotót tudtok föltenni ide vagy e-mailben küldeni?
Nagyjából ennyi, de bármilyen infónak nagyon örülnék. Köszi előre is!!!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.15. 08:49
Sznóbordos szia :))) Mikor is mentek pontosan? Őszintén remélem, hogy lesz hó addigra. Mi február 9-11. között utazunk, majd meglátjuk, hogy síelni vagy kirándulni :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.15. 08:47
Stani: nem mentünk szerencsére. Remélem jövőhéten már jöbb lesz a helyzet. Köszi, hogy szóltál. :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.11. 14:43
Sajnos én is rájöttem, köszi a jótanácsokat :)))
Semmeringen sincs hó? Igaz nem ide vágó téma, de hátha tudsz segíteni.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.11. 11:02
Hg hát ez az! Újra elérhető az oldal, ráadásul az aktuális hóhelyzet és hőmérséklet 2006. december 29-ére szól. Teljesen összezavartak. :) Írtam most két helyre e-mailt (egyik a hotel, másik az aranyidai önkormányzat). Meglátjuk válaszolnak-e. Jó lenne, mert szeretném kibróbálni ezt a helyet.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.10. 12:18
Stani köszi szépen! Te soproni vagy és a szobád ablakából készítetted a felvételt? :)
Akkor szerintem érdemes kimenni? És a 4 semeringi síterep közül hová? Melyiket ajánlod?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.10. 11:05
Semmeringen milyen a hóhelyzet? Hétvégén mehetünk oda síelni?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.10. 08:18
Sziasztok! Még mindig nem tudtok semmit erről a pályáról? Eddig azt hittem eladták vagy bezárták, de a honlapján a webkamera kép és a hójelentés 2006. december 29-ei. Volt valaki arra felé mostanában?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.10. 07:56
Köszi a választ, sajnos én is ezt látom...
Estleg van valami ötleted, hogy akkor hová tudunk menni hétvégén? Vagy inkább maradjunk itthon?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.08. 14:04
Még valami eszembe jutott: az intersi ajánlatánál felhívják a figyelmünket, hogy az árban csak a Super Tignes bérlet van benne, az Escape Killy kiegészítés 13 900 Ft. Azt írják a super jeggyel 150 km síelhető be "csak" :) Le tudná nekem írni valaki, hogy a korlátozott jegy mely terepekre érvényes?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.08. 11:27
Tignes-ben a hideg mit jelent? Mennyire van hideg januárban, illetve márciusban? Tegnap láttam meg ezt a pályát a havazinban és nagyon megtetszett. Néztem az Intersi ajánlatait, azt hiszem a következő télen ide fogunk utazni. Nekem még csak ez a 3. tél, hogy síelek (vagy próbálkozom vele),Szlovákiába járunk, ott a kék, piros, fekete jelzésekhez vagyok szokva. Itt a zöld mit jelent?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.08. 08:48
Sziasztok!
Tud valaki friss infóval szolgálni a ruzomberoki hóhelyzetről? A holidayinfo és a skipark holnapja szerint is az 1-es (erdei) pálya nyitva van. A webkamera viszont eléggé elszomorító képet mutat, sőt az időjárás előrejelzés is. Egész hétre -4/+7 fokot ír. Hétvégén vagy legkésőbb jövő hét végén szeretném kimenni csúszni egyet, de így nem tudom érdemes-e.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.04. 09:00
Mi az összes pályán lecsúsztunk egy februári szombaton, de egyszer sem kellett 2-3 percnél többet várakozni. 35 perc? Az még Csorba-tónál 2004. szilveszterén sem volt így, pedig akkor tényleg hatalmas ember tömeg volt és jóval kevesebb felvonó. A buszozást pedig egy nap max. kétszer kell átélni, egyszer a nap elején, utána végén. De ha csak 10 perccel hamarabb visszaindul az ember, akkor ott sincsenek annyira sokan. A férjem nővéréék már többször voltak Jasnán, hosszú hétvégén is és egyszer sem panaszkodtak.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.03. 11:40
Lulu: mi 2006-ban voltunk itt, nagyon tetszett a pálya. Mi is voltunk Csorba-tó, Ótátrafüred, T.Lomnic, Donovaly stb. Ezek közül nekem Csorba-tó tetszik legjobban, de Jasna ennél is sokkal jobb. Rengeteg pálya, szuper felvonók. Mi hétvégén voltunk és sehol nem kellett sorba állnunk, pedig sokan voltak. A pályán sem volt tömeg. Gyorsak a felvonók, kezeltek a pályák és főleg hosszúak. Idén már ide szervezzük a 3 napos túrát is. L. Mikuláson fogunk aludni. Több ismerősöm is volt már Ausztriában, de Jasna nekik is nagyon tetszett, azt mondták ez végre hasonlít az ottani körülményekhez :) Ha valamire még kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan. Én bátran merem ajánlani, mert Szlovák viszonylatban ez tényleg nagyon jól felszerelt pálya. Szerintem a legjobb, bár Velka Racán még nem voltam.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.03. 09:59
Opty: igen, én írtam :) Olvastad?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.03. 09:59
Na és milyen volt az osztrákoknál snowboardozni? Jól éreztétek magatokat? Volt hó? Én egyenlőre csak sóvárgok a síelés után, bár ha minden jól megy, hamarosan elmegyünk valahová kicsit bemelegíteni.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.