Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Judy-T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (93)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.03. 09:58
Timi: engem tényleg érdekel az infó. Volt hó? Tetszett a pálya?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Csorba-tó
2006.12.28. 19:43
Helló Szomi! :))) Te is szoktál fórumozni? Vigyázz mit írsz, mert figyellek :))))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.19. 13:36
Kedves Snowboardos barátom teljesen eltűntél, pedig most szerettem volna veled megvitatni a Jasenska Dolina pályáit :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.13. 08:12
Szeptember 4-én töltöttem a 26-ot, de ez idétlen kép. :)) Egyébként komoly, érett nő vagyok :))))
Engem is meg fog tanítani egy kedves barátom idén snowboardozni, legalábbis ezt ígérte. Még popsivédőt is ad. :)) De asszem én inkább maradok a síelésnél és ha az igazán jól fog már menni, akkor boardozok :) Te is szoktál "vadazni"? Mi néha és nagyon élvezem :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 15:17
Kékesen elkezdett esni a hó! :)) Csak így tovább, bár túl nagy reményeim nincsenek. De jó lenne azért még idén csúszni.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 15:09
Na ezt tényleg elbuktuk :) De legalább megismertük egymást :)
Mind a két ház nagyon jó szerintem, legalábbis a kiságyashoz képest palota :)))
Egyébként lehet, hogy megyünk mi is januárban még egy napra Jasnára, hátha összefutunk. Bár én nem szeretem a snowboardosokat, mert összetúrják a havat én pedig mindig beleszántok a buckába és kiterülök :))) De akkor Te ezentúl kivétel leszel :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 14:05
Az még belefér :)))
Egy kicsit úgy értem eltértünk a Jasenska Dolina témától. Először beszéltünk Jasnáról, utána a Limbáról, majd Kékesről is kicsit, most meg társkeresőbe megyünk már át :))))) Áh, nem is, főleg mert én férjnél vagyok :) De itt legalább nme zavarunk senkit, mert Jasenska Dolina rajtunk kívül mást nem érdekel :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 13:25
26 :) Sok vagy kevés? :) Ja és lány, de gondolom ez a névből egyértelmű :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.12. 11:18
Neked írtam, csak lehet, hogy nem érthetően :))) Írtad, hogy ti is Chopokon a lenti parkolóban hagytátok az autót és hogy napi két buszozást ki lehet bírni. Én erre írtam, hogy simán ki lehet bírni, Kékesen végig buszozunk felvonó híjján és semmi gond nincs vele. Legalább nem durran be a lábunk, mint tányérosnál. Nos ezt akartam közölni :)))
Mindenképpen írd meg, hogy melyik házban lesztek. És mikor is mentek? Kár, hogy nem akkor, mikor mi.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.08. 15:38
Remélem találtok valami szép házat ti is. Az a baj, hogy ilyenkorra már mindent lefoglalnak, csak a bénákat nem. Néztem a Demanovska Dolinan is házat. Tök aranyosnak tűnt, 8 fős, 1500 Ft körül. Ekkor kezdett gyanús lenni. Egyetlen egy helyiségből áll, 8 ággyal, konyhával, mosdóval stb :)))Ez mind egy helyiségben. Ezt érdmes megnézned, szörnyű :))) 3261 a száma. A kiságy a legjobb :)))
Majd írd meg, hogy melyik házat sikerült lefoglalni. Mi még az 1595-öt és a 918-at néztük, annak tetőterét. Jó és legfőképpen sikeres keresgélést. :)
Amúgy Kékesen mi is szombat esténként buszozni szoktunk felvonó híjján, de tényleg ki lehet bírni. Egyszer ülünk a buszon 4-en (két sor ülés volt egymással szemben), a barom söfőr nagyon fékelt, mi meg mind a négyen a földön landoltunk. Azóta is azon röhögünk, jó nagy csörgéssel voltunk. :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.08. 08:52
Eszembe jutott még, hogy koripályák is vannak, illetve ha hajlandóak vagytok kicsit többet autózni, Csorba-tó 50 km onnan. Ott talán több esély van arra, hogy legyen hó. Na és akkor már ott van Poprád is, szerintem tök jó város (ott is van fűrdő-Aquacity-imádom), és Tatralomnic is. Mi sokat járunk erre a környére, nem lehet megunni.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.08. 08:47
Szia! Nos egy-két tipp, ha mégsem lenne hó: Demanovska Dolina cseppkőbarlang, állítólag nagyon szép. Liptovsky Mikulás is szép kis város, illetve ott van ugye a Tatralandia fürdőközpont is, de akkor ne felejteset el vinni fürdőrucit. Tudom nem árpótol a síelésért, de a semmittevésnél biztosan jobb. De azért bízzatok benne, hogy fog esni addig a hó!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.06. 13:09
Tavaly is a lenti parkolóban hagytuk az autót és felmentünk busszal. Még az a szerencse itt, hogy rengeteg ember van, de szerencsére sok pálya is, így szétoszlik a tömeg. Csorba-tónál is eddig csak egyszer sikerült a fenti parkolóig eljutnunk. :) A szilveszterről nem is beszélek. 2 éve ott töltöttük az év utolsó napjait, annál nagyobb tömeggel még nem találkoztam soha. Kivéve hétvégén Bécset és az adventi vásárt. :) Neked is sok-sok havat és szép telet :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.06. 08:55
Akkor nagyon szurkolok neked a diplomádhoz! Remélem mire Jasnára mentek, már önfeledten tudsz boadrozni :)
Nos mi a 6594-es házat foglaltuk le február 9-11. között. Ez a Liptovsky Mikulás nagyon szép hely és tök jó, olcsó szállások is vannak. A miénk szerintem különösen szép, mert új. Bár minket nem nagyon érdekel a bútor, a lényeg, hogy tisza legyen és meleg.
Te is itt szeretnél foglalni?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.05. 09:03
Látod te is magadra vállaltad és csak a baj van belőle :) Mikor mentek? Mi február 9-11. között. Liptovsky Mikulason lesz a szállásunk. Limbán keresztül foglaltuk, már vissza is igazolták. Már alig várom, hogy essen a hó és mehessünk csúszni. :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.12.04. 08:38
Sznóbordos tényleg nem könnyű 10 ember elvárásainak megfelelni. De mindig ez van, én vagyok a hibás, amiért magamra vállalom. Neked sikerült már azóta megszervezni mindent? Én már sínen vagyok :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.29. 14:06
Tudod mit? Hagyjuk az egészet. Most foglaltam le a szállásunkat Liptovsky Mikulason, tehát Jasnára megyünk. Ez mindenkinek tetszik.
Egyébként én még a Kékesen is jót tudok síelni, ott legalább sikerélményem van :)

Szép telet neked és sok jó pályát!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.29. 11:44
Nem jó tanácsot kértem hanem a pályáról infót. Dolny Kubinban is voltam, azért ne hasonlítsuk már Jasnához meg Csorba-tóhoz. A közelébe sem ér! Ha lenne elég pénzem, biztosan nem Szlovákiában idétlenkednék. Mindamellett azt hiszem azért van ez a fórum, hogy pályainfót szerezzenek az emberek. És hidd el magamtól is tudom hol vannak jó pályák. Te pedig örülj annak, hogy ennyi helyre eljuttál már és ne kérkedj vele.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.29. 08:13
Tudod voltunk már több helyen Szlovákiában: Donovaly, Ruzsomberok, Jasna, Csorba-tó, Tátralomnic, Ótátrafüred. Most nincs ennyi pénzünk, ezért keresek valami kevésbé ismert helyet. De 4 napon keresztül nem szeretnék tányérosozni, mert annak semmi értelme nincs. Viszont 500 m-es pályát Magyarországon is találok, ezért megint kár menni (ez a Jasenska dolina). Szerintem nem luxus egy beülős vagy csákányos felvonó és egy 1,5 km-es pálya. Ennyi az egész, amire vágyom. Mindamelett Snowland tökéletes lesz, egy percig sem mondtam hogy nem, cska más alternatívákat is keresek. Drienica is szuper szerintem, csak az meg a barátaimnak nem tetszik.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2006.11.28. 15:42
Köszi, akkor ide nem megyünk :)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.