Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
következőutolsó laponként: összesen 23, rendezés:
zizi által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  ziziNőHaladó síelő
Dátum: 2018.12.05. 09:54
Topik: Üdülési jog Murau - Kreischbergen
zizi Hozzászólások: 23
Regisztrált: 2006.07.01.
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok! A barátaim részére keresek 3 vagy 4 fős apartmant márc 16-19 időszakra. Suli miatt csak 3-4 napot maradnának, de ha valakinek van egész hét, talán azt is átveszik, max hamarabb hazajönnek.(2felnőtt, két gyerek)
Üdv: Zsuzsi, 30 4848488 zsuzsa.kissKUKACgmail.com
Dátum: 2018.10.11. 13:05
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Átadó 4 fős üdülési hetet keresek 2019 jan, feb vagy március hónapokra, tehát a síszezon idejére. Elsősorban csak az aktuális 2019-es szezonra keresek egy/bármely hetet, de akár az üdülési jog megvásárlása is szóba jöhet. Ajánlatokat a zsuzsa.kiss@gmail.com-ra várok, vagy telefonon a 30/4848488 számra.
Dátum: 2018.02.21. 12:26
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

szia! engem is érdekel.mennyiért adod? 304848488.
Előzmény: (Kalas 199818)
h i r d e t é s

Dátum: 2015.03.21. 12:28
Topik: Március 26-29. útitársakat keresünk Szuperolcsó síelésre
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok! Most jeentkezik be a negyedik tarsunk.Igy a mi autonk most megtelt. Kiss Zs,Somogyi D,Somogyi L, Pocs J.
Dátum: 2015.03.20. 17:43
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

még egy főnk bejelentkezett.
Előzmény: (zizi 182319)
Dátum: 2015.03.20. 17:06
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

sziasztok!
csak most olvastam a fórumot, kapásból el is küldtem két jelentkezést, lehet, hogy még lesz hozzá 1-2 fő, ma kiderül.
Remélem elfogadjátok még a jelentkezést annak ellenére, hogy márc 20. van.
kocsival úgy állunk, hogy van egy kisebb, ami mondjuk 3 fős, és egy nagyobb, ami 4-5.
Voltunk már ebben a házban és klassz volt.
Dátum: 2015.02.07. 08:20
Topik: Eplény Intersport Síaréna
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszi a választ!
Megyünk, s megnézünk benneteket.
Versenyezni most nemigen, mert ugye nem a részvétel számít, csak a győzelem! még edzünk egy pár évet,főleg az apraja meg az öregek.
Előzmény: (WéberF 179754)
Dátum: 2015.02.06. 18:11
Topik: Eplény Intersport Síaréna
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A jeles esemény miatt számíthatunk szombaton valamilyen pálya lezárásra, lekerítésre? Ha igen, az mettől meddig tart majd?
Előzmény: (Pulmy 179707)
Dátum: 2014.01.21. 14:15
Topik: Síutak anyagi dolgai - biztonságos fizetés???
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

jogos. a mi csapatunkban is van egy lemondás, amit kedvezményes áron átadnánk másnak. Azt javasolnám, hogy a vevő megadja a nevét, módosítom a neveket az utazási irodánál - ragaszkodva ahhoz, hogy e-mailben küldjenek egy olyan szerződésmódosítást amin szereplünk név szerint. Vevővel személyesen találkozom, a szerződés egy példányát megkapja, a pénzt kp kifizeti.
vagy ha nagyon messze lakik a vevő: ut.irodára rátelefonál, hogy valóban módosítva lett-e az utaslista, s e-mailben ő is megkapja a szerződést, majd átutalással fizet.
Van olyan vevő, aki azt ajánlja, hogy majd buszra szálláskor fizet...de az nem jó, mert mi van, ha vevő meggondolja magát, s mégsem jön, ami csak induláskor derül ki.
Előzmény: (varroneni 167514)
Dátum: 2013.01.20. 19:36
Topik: Les Orres
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Ígértem egy összefoglalót. Jan 12-19 turnust töltöttük Les Orres-ban.
Autóval Szlovénia felé 4 rövidebb megállással 14 óra alatt jutottunk ki, 120-as átlaggal. Az 1250 km-es szakaszon az autópálya díj oda-vissza 85 euro+magyar szakasz.Alapvetően két kupacban helyezkednek el a szállások, 1650 m-en és 1800 m-en, utóbbiak újabbak és elvileg tágasabbak is.A két telep között síbuszok is járnak.
A Balcon des Airelles-ben aludtunk, négyágyas appartmannokban.Ez volt az elérhető legolcsóbb megoldás(szállás+bérlet 46eFt), de mindenki elégedett volt vele. Méret a szokásos franciás, 1 nappali+fürdő+háló.A bútorok jól használhatók és pár évesek, konyhai berendezések működtek, felszereltség és komfort az átlagnál jobb. Nyolcan voltunk barátok, s hol az egyik, hol a másik app-ban vacsiztunk, reggeliztünk - simán elfértünk nyolcan is.Egy nagyobb pesti társaság az utca túloldalán lévő Parc des Airellesben kapott szállást, ami nagyon hasonló.Egy cég, elég egyformák.
A két háznak közös wellness részlege van, ami egy nem túl tiszta agyon klórozott vizű medencéből és egy három személyes szaunából áll(amiben 8-nál kevesebben sosem ácsorogtunk)Van jakuzzi is, de az nem működött.
Free wifi a Parc des A. recepciójánál működik.
Sherpa és Supermarché is pár percnyire.
A szoba átadás-átvétel meglepően flottul működött. Már fél kettőkor átvehettük, s reggel 9-kor le is tudtuk adni, semmibe sem kötöttek bele.

Pályákat szépen karban tartják, túl sok hó nincs rajtuk, ami van az elég kemény, de csak kevés helyen jeges.A hóágyúk mennek, a nagy kupacokat esténként rádolgozzák a pályákra. Kevesen voltak, a fenti részeken csak lézengtek a sízők, sorállás még a forgalmasabb idősávokban sem jellemző.Kár, hogy egyik felvonón sincs buborék, s kabinok sincsenek. Csak teljesen nyitott négyes-hatosülős székek, pár korongos.Elég hűvös volt, többször -10,-15 elkélt volna egy kis szél elleni védelem felvonózás közben, főleg a lassabbaknál, melyeknek 10 perc a menetideje.A hütték elfogadható áron csapatják, de élelmiszerboltból is van épp elég.
A síkölcsönzés olcsó. 12euro/nap.
Tök jól sikerült a hét, egyedül csak a nyitott ülős felvonókat kifogásoltuk.
Dátum: 2013.01.11. 10:50
Topik: Les Orres
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ide utazunk ma, kocsival. Vasárnaptól csúszunk, a Balcon des Airelles-ben fogunk aludni. Jön Bp-ről velünk egy buszos csapat is. Nagyon várjuk, ha megjöttünk beszámolok a körülményekről.
Dátum: 2008.03.21. 11:00
Topik: Egynapos síelés Ausztriában vagy Szlovákiában
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Az idő közelsége miatt ím egy telefonszámom: harminc, 484848 8
Dátum: 2008.03.21. 10:53
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!
Szombaton (holnap) én is szívesen mennék egynaposra, bárhova.
Minerel: felhívlak, remélem épp itthon vagy
Dátum: 2007.11.22. 10:10
Topik: Semmering - Stuhleck
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hurrá!
Zoli28 és mineral: a telszámom harminc,4848488.Pesten lakozom, de ha máshonnan indulnátok, gondolom valami kora reggeli közlekedési alkalmatossággal oda tudok menni a starthelyre.
Dátum: 2007.11.21. 14:11
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Lehet, hogy csak nice try, de nem megy valaki most hétvégén Semmeringre? Valaki, akihez csatlakozhatnék? - egy kisméretű kezdő-haladó jány.
Dátum: 2007.11.21. 14:04
Topik: Lachtal
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Lachtal nem túl nagy pályarendszer, de ez inkább előnyére szolgál. A pályák elég hosszúak, kezeltek, nagyon jókat lehet rajtuk síelni, arra valók, kezdőknek és ügyeseknek is.Nem kaszálnak el a száguldozó felelőtlen kiscsávók, nincs sorbanállás, olcsóbb a bérlet, a szállás, s normális a vendégkör, mert a magamutogatós, síelni sem tudó sznobok nem ide járnak.Pár hete Söldenben síeltem, elég sok újgazdag honfitárssal egyetemben, s rosszul esett, hogy csak úgy röpködtek a b*megek.Szép volt, jó volt, de nekem túl ipari.Persze a kilátás verhetetlen.
Kreischberget nagyon szeretik a kollégáim, családdal járnak oda, én sajna csak egyszer voltam, nagyon tetszett, de alighanem a szezon legforgalmasabb napját fogtam ki, mert a sok sorbanállás miatt csak négy csúszásra futotta.Azért kap még egy esélyt.
Dátum: 2007.11.12. 15:24
Topik: Lachtal
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hurrá, hurrá! Már számoljuk a napokat a besízőig, de ha lenne szabim már most mennék egy kis bemelegítésre.Tavaly is jó buli volt.Idén több hóval, új lécekkel mégjobb lesz!
Dátum: 2006.08.16. 11:18
Topik: Síelés a nyári hónapokban
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Megvolt a síelés.Végül Kitzsteinhornt választottuk.Szombat este értünk ki Kaprunba, elég nehéz volt szállást találni, mert az itthonról kinézettek közül sok fullos volt vagy bezárt, végül a Pension Eichkatzerlben béreltünk egy appartmant (25 E/nap/fő).Két napos bérletettel (45E) 9:10-től 15:00-ig lehetett csúszkálni. Vasárnap ragyogó tiszta idő volt, jó hó, ami f1 körül kezdett kásásodni, de azért még f3-kor is jobb volt mint Kékesen szokott. Hétfőn egész nap tejföl és váltakozó intenzitású hóesés, helyenként mély hó, de a ratrakok egész jól megbirkóztak a feladattal. Kevesen voltak, felvonóra nem kellett várni. Megyünk máskor is. Hátrány: rövidkék(4-500m) a pályák, de én egy totál kezdő vagyok, így nekem megfelelt.
Dátum: 2006.08.07. 09:09
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szia Stani, köszi a szállás infókat.Szimpi a néni
Dátum: 2006.08.04. 16:20
31 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Már készítem a léceket! Aug 11-13 közt friss hóban szeretnénk fürdőruhás síelést tartani.Ki jön még?
Tud valaki olcsó(30 EUR alatt) szállást Tuxon vagy Mölltalon?

következőutolsó laponként: összesen 23, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 38 vendég és 3 regisztrált felhasználó látogatja.