Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Reberbere által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (17)Időben csökkenő Időben csökkenő
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2013.12.18. 12:20
Sziasztok! Az épp hezitálóknak: mi tegnap, 17-én voltunk Stuhleck-en. Majdnem az összes lényeges pálya nyitva van, egyedül a 3a kék pálya nincs még kész, de a piros 3-as szerintem sokkal jobb, és üzemel. A nagy felvonók (4-6 ülésesek) mind mennek. Az időjárás csodálatos volt, egész nap makulátlan napsütés, mivel az itthoni felhőréteg felett van a pálya. Hőmérséklet délutánra pluszba fordult. Lifteknél nulla sorállás, pályákon alig voltak emberek, így aztán nem lett túlzottan összetúrva délutánra sem. Összefoglalva: aki hétköznap kiugrana, annak szívből ajánlom, hétvégét mindenképp érdemes elkerülni!!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2013.11.13. 10:19
Hahóó!
Nem hiszem el, hogy senki nincs kint ezekben a havazás utáni szuper napokban?!? Milyen a pálya? Szerintem pár napon belül az összes pálya kinyit...
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
Topik: Rogla
2012.12.10. 08:40
Sziasztok! Hol lehet megnézni, hogy melyik pályák vannak nyitva, mert a weblapon nem tudok eligazodni... Snowboardhoz inkább az ülőlifteket preferálnám.
Előzmény: (Pulmy 145448)
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2012.04.02. 10:42
Hali, a fórumon ajánlották, így mis is leteszteltük,és én is csak ajánlani tudom: https://www.alpenblickhaus.at. 3 éj esetén 19 EUR/fő/nap. Tiszta, szép, egész közel a pálya!
Előzmény: (csabeszka 138063)
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
Topik: Donovaly
2011.02.07. 11:56
Hello, csütörtök-pénteken voltunk Donovalyn, és az Aplend Kamzik-ban szálltunk meg egy éjszakára. A szállás remek volt, csak étterem után kellett kajtatni este, mert vacsit nem tudtak adni. A pályák nem tökéletesek (gondolom az enyhe idő miatt), de remekül élvezhető minőségűek voltak néhány jeges részt kivéve, meg pár kallódó kavics is előkerült délutánra. Összességében szuper volt minden, jól éreztük magunkat!!! Ja: a Tatran hotelben a káposzta levest ajánlom kipróbálásra, nekünk nagyon bejött:)
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2011.02.07. 10:08
Néhány óraáig okés, de fél nap után a térdhajlatba "helyezett" csákány fizikai fájdalmat okoz- én ezt tapasztaltam pici lányaim felvonóztatásakor, és erősen szerettem volna őket külön felvonzásra rábeszélni:)

Egyébként nincs valakinek friss infója a jelenlegi pálya helyzetről? Elég durva pluszokat írnak...
Előzmény: (nyugiba 108129)
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
Topik: Donovaly
2011.02.01. 13:13
Köszike, ott 1 éjszakára valamiért nem lehetett, de sikerült 39 EUR-ért 2 főre az aplend kamzik apartmanházban (szintén pályaszállás), csütörtökön megyünk, elég jónak tűnik, remélem valóban az lesz. Majd beszámolok utána.
Előzmény: (sylike 107249)
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
Topik: Donovaly
2011.01.27. 14:28
Sziasztok! Jövő hétfőn mennénk 2 nap, 1 éjszakára Donovalyba feleségemmel. Nem tud valaki kipróbált szállást ajánlani?
Köszi előre is!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2009.03.17. 10:38
Hihetetlen, hogy kis hazánkban csak ennyire becsüljük azokat, akik nem kevés pénzt kockáztatva, erőn felül teljesítve a síelők kedvéért dolgoznak. Paperboy, sztem senki nem hiányol téged, és kedves barátaidat a hazai sípályákról. Szentistvánt hagyjátok meg a jóérzésű sportbarátoknak. Köszönjük.
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2009.02.10. 15:37
Köszi szépen!! megpróbálom összeszedni "elpuhult" barátomat, és kimenni.
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2009.02.09. 16:38
Sziasztok síelők!
Van vkinek friss infója a valós hóviszonyokról Pohorje-n? Köszi: Reber
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.03.11. 09:40
Hali, az, hogy jelenleg is esik a hó csak jót jelent. Jó idő esetén (nincs köd, nagy szél..stb) valszeg megnyitják a körpályát is, hacsak nincs nagy olvadás odalent. Én azért nem vennék rá mérget, hogy márc végén végén használható lesz a körpálya, erős pluszok lesznek 1000 m alatt. A többi tutira, és azok valóban nagyszerűek!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.02.14. 09:09
Szóval, most értünk haza Bohinjból. 5 éves lányom egész jól megtanult síelni. Ez azt is jelenti, hogy a pályák kellőképp változatosak, és családosoknak is kiváló.
Hihetetlenül remek időnk volt, az összes napon verófényes napsütés, 11-15 óra között fent is olvadtak a tetők. A pályák állapota ennek ellenére nagyon jó, csak délután tapasztalható némi romlás.
Tapasztalatom szerint a szombatot kerülje mindenki, vagy 8 előtt legyen a "lanovkánál". Ez a pálya legszűkebb keresztmetszete, ha egyszer feljutsz, odafent nincs tömeg. Vasárnap, és hétfőn 0-2 perces sorbanállás volt. A másik lassú rész a fenti együléses felvonó, ott csak hétköznap érdemes felmenni, ha valaki sokat akar csúszkálni, és nem a sorban várakozni. A hosszú 4 üléses (idén készült) Doppelmeyr (3-as lift) nagyon jó és gyors, a 7-es lassú, de a kiszolgált pálya (11 jelű) nagyon változatos, és megéri. A körpálya le van zárva, és biztos vagyok benne, hogy ha nagyobb havazás nem érkezik, nem lesz megnyitva. Most még használtuk sokan, de drága léccel én nem mennék rá. Persze a táj, és a változatosság kárpótolt.

Ha vkinek kérdése lesz, írjon, szívesen válaszolok,
Csao, jó "hóvárást" mindenkinek!!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.02.07. 10:05
Szóval, alakul, picit csökkent a hómennyiség 185 cm-re (weblap szerint), szombat hajnalban megyünk 4 napra, utána beszámolok, ha valakit érdekel! Én nem tudom, hogy nem tud tartósan minusz maradni ott fenn a hegyen...
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.02.04. 14:11
Újfent köszi!! A windguru nagyon klassz website! Nézegetni fogom! Már megnéztem az Osztrák egyéb (közeli)lehetőségeket is, de szívesebben mennénk a Vogelre, ha az idő kegyes lesz!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.02.04. 09:10
Gyurmesz, köszi!!! Én is csak 9-én mennék, de lehangoló, amit írtál! Hol szálltál meg? A weblap írja, hogy 500 m pálya van írva (az a kis baba tanuló), de a hómennyiség 170 cm. Most ez csak a köd miatt van, vagy a pályák rossz állapotúak? Ha egyszer kiérek, és csak 1 pálya van nyitva, mi a teendő? Melyik a legközelebbi, biztosabb pálya? Köszi, és bízzunk együtt a jobb folytatásban!!!
Albert
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.01.31. 14:05
Sziasztok, nem volt kint senki mostanában? Valós lehet az a 110 cm hó, amit írnak? Milyen az állapot a pályákon? Szállásban tudna valaki segíteni, javasolni? Köszi előre is!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.