Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
következőutolsó
laponként:
összesen 29
, rendezés:
Nagy Gábor által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  Nagy Gábor
Dátum: 2009.09.06. 17:14
Topik: Csorba-tó
Nagy Gábor Hozzászólások: 29
Regisztrált: 2006.02.18.

Tudja valaki milyen munkálatok folynak csorba-tón?!
Dátum: 2009.02.01. 12:11
Topik: Murau - Kreischberg

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Mi 26-29-ig voltunk Kreischbergen,kettős érzelmekkel jöttünk haza.Az elsőnapon ragyogó napsütés,a második ill. harmadik napon szakadó hóesés és köd.Ami még elviselhető lett volna.A Rosenkrancz pályáit használtuk,mert itt jók a pályák,be lehet menni az erdőbe szűzhavazni,sajnos ezzel szemben a két nap egyszer sem járt itt a beülős lift ami tönkre tette az első nap alkotott véleményt.Nem tudom ennek mi volt az oka,odakint nem kaptunk megfelelő magyarázatot.Vagy ez ott normális ha esik a hó akkor nem jár a beülős lift?Egésznap húzatni magunkat elég fárasztó,ráadásul snowboardal küzdött az egyik társam.Egyébként ezt leszámítva jól éreztük magunkat,de legközelebb biztos másik terepet választunk...
Dátum: 2009.01.18. 11:32
Topik: Murau - Kreischberg

Sziasztok!
26-án megyünk ide négy napra,tudvalaki aktuális infot mondani?Hó,pályák,időjárás stb.Egyébként mennyire frankó síterep,mennyire kemények a pályák,mennyire kezeltek,milyenek az éttermek,mire kell figyelni,mit érdemes tudni mielőtt ide látogat az ember.Sajnos nincsen Ausztriából összehasonlítási alapom,eddig csak szlovákiában sieltem.
Előre is kösz az infot!
Dátum: 2009.01.15. 18:49
Topik: Ruzomberok / Rózsahegy

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Sziasztok!
Én hétfőn voltam,várakozás 0prec bármelyik felvonónál.Hajól láttam csak a fekete pályán voltgyenge a hó meg a 4 személyes és a tányéros között.Atöbbi helyen poros volt a hó néhol fagyos ,de nem jeges.Nagyon jót sieltünk,csúsztunk kb.40kmt 9-du2-ig.A parkolóban kb 25 autó volt összvissz,egébként ingyenes a parkolás.A bérlet 26EUR.Azóta nem tudom mia helyzet a pályán,érdemes előtte tályékozódni mielőtt ide indultok.Jó sielést nektek...
Dátum: 2008.11.11. 17:08
Topik: Tátralomnic

Reméljük így lesz!Töménytelen mennyiségű havat és legalább -1 fokot kívánok mindenkinek...
Dátum: 2008.11.10. 20:08

Tud valaki valami pontosat a Tátralomnici fejlesztésekről?Új sípálya,új 4üléses felvonó,hóágyúk stb...Én a Hó-shown kapott kiállítói katalógusban olvastam róla említést
,mi az igaz ebből?-mert eddig még nem hallottam róla és nem is olvastam róla sehol...
Dátum: 2007.12.25. 18:23
Topik: Hosszú kék pályák

Én tudnám javasolni Ruzsomberokot itt találsz hosszú kék pályát de van piros ill. fekete is és a felvonók is kielégítőek,itt tudsz egyszerre csúszni 4km.-t.Vagy ég esetleg szóba jöhet a Magas-tátrában ótátrafüred ill Tátralonic is.Itt kb. 2km hosszúak a pályák,de szerintem érdemesebb Ruzsomberok mert hóbiztosabb.
Dátum: 2007.12.21. 19:43
Topik: Csorba-tó

Hát igen,nagyon kellene már!Ez a fejlesztés bisztos földobná a síközpontot.Elnézve a képet a kötélen lógó bisz-basz hasolít a meglévő lift ülőszékéhez...,máskülönben húzóliftnek elég hosszú lenne és meredek ezen a nyomvonalon.Mit lehet még róla tudni,mikor tudjuk használatba venni a liftet és a pályákat?
Dátum: 2007.11.17. 18:31
Topik: Milyen tetőboxot?

Szia Balázs!
Köszönöm a segítségedet,fogalmam nem volt a G3-ról,hogy milyen minőség.Igazából az ár és a kinézet ami dönt,ilyen szempontok alapján ez a kettő jött egyenlőre szóba.Ha azt mondod,hogy tudsz árban jobbat akkor érdekel a dolog mindenképpen.
Köszönöm Gábor!
Dátum: 2007.11.16. 20:30
Topik: Milyen tetőboxot?

Tudna valaki segíteni abban,hogy milyen tetőboxot válasszak?WV Golf V. típusú autóra szeretném.Két lehetőség közül:Hosszú-Keskenyet Thule Ocean(226x55x38),vagy Rövidebb-széleset G3 Arjes(198x78x39)?Az utóbbit minőségileg nem ismerem-erről is kénék véleményt aki ismeri.Árban a Thule 50.000 a G360.000Ft.Várom a segítségeteket.Előre is köszönöm Gábor!
Dátum: 2007.11.05. 17:46
Topik: Chopok dél és észak

Ez mit is takar?Mármint a Tátra bérlet?Azt,hogy érted,hogy a sok lengyel miatt?
Dátum: 2007.10.11. 20:04
Topik: Tetőbox kölcsönzés

Én is gondolkodom a vásárláson,de még a márka ill.a méret nincs el döntve.Valaki tudna segíteni ebben? Egy VW Golff V. re szeretnék boxot Kb 50e.-80e-ig.Várom a segítségeteket...
Dátum: 2007.02.23. 20:15
Topik: Chopok dél és észak

Hát igen a Lukova-n a kiszállásnál is akadt néhány lapátnyi zúzalék mikor én is ott jártam,két hete.Gondolom nem véletlen...
Dátum: 2007.02.23. 20:04
Topik: Miért nem szeretem Szlovákiát

Na ja!Nem vitatkozni akarok,s tisztában vagyok a Szlovák pályákkal én is sok helyen megfordultam.De szerintem aról volt szó az előzőekben,hogy mi az ami közel van Gyöngyöshöz,ill.ha a jelenlegi hóhelyzetet nézve messze a legjobb most itt legalább nem olvad!Még valami 1 napról volt szó,s szerintem ilyen kis időre nem unalmas...
Dátum: 2007.02.22. 10:02
Topik: Miért nem szeretem Szlovákiát

snipi!Ha normális havon akarsz sielni,akkor Csorba-tót válaszd! Ugyanis jelen pillanatban ott legkedvezőbbek a feltételek,mert kellően magasan van ahoz,hogy ne olvadjon ahó.Én Domoszlóról szoktam oda járni 1-1 napra innen Kb. 230km,Bánréve-Rozsnyó-Poprád útvonalon olyan 4óra normál tempóban és persze alig van forgalom.Ha bármilyen kérdésed van bátran...
Dátum: 2007.02.20. 19:28
Topik: Síkabát szellőzés (kis gond van)

Na ja!-és elvileg profi sízoknni az eladók szerint!A mellellékhatásaival az első síelés után szembesültem.
Dátum: 2007.02.19. 20:05
Topik: Síkabát szellőzés (kis gond van)

Ha-ha!A hó shown vettem egy Fundango sízoknit hát nemmondom jól föl törte a lábamat a torok résznélugyanis ott bordázott,a rüsztnél pedig kidörzsölt.Ezt azért nem vártam tőlle,ugyanis elég borsos árat fizettem érte.Amit pedig tavaly egy szlovák T-globál áruházban vettem negyed annyiért az tökéletesen bevált.Csakhogy az 3napra kevés, gondoltam bővítem a készletet. Még jó,hogy csak egy ilyen sz..t vettem.Kár,hogy ezeket nem lehet fölpróbálni,mert az eladók minden drága cuccra rá beszélnek ami gyakorlatilag használhatatlan.Hát erről ennyit...
Dátum: 2007.02.02. 17:38
Topik: Síelés lakóautóval

Ez hogyan oldható meg?Mennyiért lehet ilyet bérelni és hol?Tenném föl a kérdést azoknak akiknek van tapasztalatuk ilyen téren?
Dátum: 2007.02.02. 17:28

Ennek mi az oka?
Dátum: 2007.01.18. 17:36
Topik: Időjárás - előrejelzés

Hát Agent!Bízom benne,hogy jók az előre jelzéseid!Nagyon nem bánnám már ha végre beköszöntene az igazi tél sok hóval,szerintem már más sem!Mert ez aszezon eddigi 2csúszással igen gyenge...
következőutolsó
laponként:
összesen 29
, rendezés:
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
Utasbiztosítás Covid fedezettel
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
Havazás Előrejelzés
SZAKÜZLET AKCIÓK
SÍELŐK NAPTÁRA
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2022 - Síelők Bt.