Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyorgym által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyorgym
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
2024.01.30. 16:01
Januárban síeltünk itt két napot és nagyon élveztük. A pályához közel volt a szállásunk 300m, oda is vissza is csak keveset kellett gyalogolni.
Nem volt sok hó de a pályák nagyon szépen meg voltak csinálva, csodaszép napsütésben remekül karbantartott pályákon lehet síelni. Igaz mi hétköznap voltunk de nagyon kevesen voltak. A fenti pályák szélesek de rövidek, lehet rajtuk gyakorolni. Az ülőlift alatti nagy pálya viszont haladóknak is élmény 4.5 km hosszú.
Aki szeretne egy kis síterepen, jó körülmények között nyugalomban eltölteni néhány napot, annak nagyon ajánlom.
Családoknak kedvezmény jár, van családi jegy és a harmadik gyerek ingyen síel.
gyorgym
2 élménybeszámolót írt
2
5 éve tag
Topik: Niederalpl
2023.03.05. 21:50
Több mint 10 éve nem voltam itt, hiba volt. Mariazellből hazafele álltunk meg, március 5-én. Tele volt a parkoló mire odaértünk, talán egy síverseny miatt, mégsem volt tömeg. Hideg volt és bár jegesedtek a pályák, a nap végén nem volt buckás sehol. A korábbi napok enyhe időjárása meglátszottak a pályákon, de minden működött.
Nagyon jó sínapot töltöttünk el itt, kedvező árak, jól karbantartott elég hosszú pályák, csak ajánlani tudom.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.