Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 3, rendezés:
babeneba által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  babenebaFérfiProfi síelő
Dátum: 2017.02.03. 14:07
Topik: Visegrád
babeneba Hozzászólások: 3
Regisztrált: 2010.01.22.
32 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Estére a hó alulról visszafagy és fincsi gyors lesz a pálya :)
Dátum: 2017.01.14. 08:54
Topik: Visegrád
32 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Tényleg nagy, és sajnos kivételes élmény a nagypálya. Ritkán megy, de akkor Magyarország egyik legmeredekebb és legtechnikásabb pályája (talán Eplényben van még egy ilyen meredekségű - nem is értem miért nem fekete).
Remélem előbb-utóbb valami "nagyvad" is erre fog járni, és megtapasztalja, hogy évek óta erőn felül, megbízhatóan működik a pálya, és valami elindul a támogatások terén is. Csak önerőből még Ausztriában sem lehet új lifteket, pályákat kialakítani.
Nagyvillám-Visegrádon minden adott: Bp-től egy órára van, főútról könnyen megközelthető a pálya, víz van a hóágyúzáshoz, csodálatos panoráma, és egy őrült üzemeltető, aki a legmelegebb teleken is kitartott. Ha ide el akarsz jönni, tudod, hogy nincs lyukra futás, a felvonó 1 emberrel is elindul.
Előzmény: (bokaresz 192605)
Dátum: 2012.04.25. 11:28
Topik: Planneralm
32 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
2012.04.17-én jártam a síterepen. Sítúrázni voltam, egy nappal a hivatalos szezonzárás után. Fantasztikus élményben volt részem, nem gondoltam vona, hogy itt ennyire tél van még. 1.5 méteres hó, szinte mindenhol engedélyesett a pályán kívüli síelés, viszonylag könnyen megmászható csúcsok és meghökkentően változatos csúszási lehetőségek. Jövőre biztos visszajövök az idényben is. Aki kikapcsolódásra vágyik, annak nagyon tudom ajánlani.
IMG-3542.JPG IMG-3549.JPG IMG-3543.JPG
h i r d e t é s

laponként: összesen 3, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » INGYENES TANÁCSADÁS » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 9 vendég és 0 regisztrált felhasználó látogatja.