Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gsi.tamás által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.24. 11:21
Voltam fent a hétvégén mivel felhívtam telefonon az információt és azt mondták 500m sielhető! Pénztárnál fizetek csak a napijegyből adtak 500ft kedvezményt mert az 1800m-ből csak 500m síelhető! Mondom oké menjünk elindulok és már vége is a pályának. Máeok bevallása szerint sem volt több 300m-nél az 500m nem is ismerte senki ott! Aztán 10 óra körül jöttek az emberek és az egyetlen rángatós, nyomvonalban faágakkal, tányéros liftnél (aminek a veszállása valahol a kötélpálya közebén volt) 10-15 perces sor kerekedett! Na ekkor mondtuk, hogy gyí haza!
Tavaj tetszett kékes mert hosszú haladós (kevés fékezéssel mehetsz végig) széles (nem erdei út) és ratrakolt pálya volt és a felylesztések is arra mutattak, hogy igazán jó lessz (4 ülős felvonó elsősorban)! De idén esett az ázsiójuk nálam mert 500m ből csak 300m lett és nem igazán értem ha Mátraszentistvánban képesek igen sok havat csinálni akkor itt közel 2hét alatt amióta igazán minuszok vannak ők miértnem voltak oly ügyesek? Állítólag van x10db hóágyú azzal simán behavazták volna az 1800m-et! Ha azt mondták 3 milliárdot fektetnek bele akkor az hol van mert idén már nem látszik az ütemezett fejlesztés! Ha az engedélyeztetés az ok akkor István is védelmi övezet ott miért sikerült fejlődni (nem is kicsit) és engedélyeztetni dolgokat? Na mindeggy pzitívum az volt, hogy az ott dolgozók segítőkészek voltak (talán érezték, hogy az 500 az 300)és a pálya minősége is szuper volt.
Zárszónak annyit, hogy az üzemeltetők több korrektebb infóval láthatnák el az embereket mind a fejlesztéssel mind a pályával! Van egy ötletem ilyen még sehol nincs kell egy fórum a honlapra!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.10. 11:36
Még annyit, hogy kedves Slide parkot megszüntetős íróasztal függős természetben sportolni gyülölős urak ha mindent rendbehoztak ott fennt és hozza maguknak a nagy zsét a felvonó és egyéb nyelő autómaták akkor azt is megszüntetik? Ja az nagy pénzt hoz maguknak!
Ha valamit nem értenék a megszünéssel kapcsolatban akkor én kérek elnézést!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2005.01.10. 11:28
Sziasztok

Ehez az egészhez csak annyit ez Magyarország! Miért kell egy olyan kezdeményezést kiírtani ami a sporttal kapcsolatos a természetben? Tegyék rendbe az illetékes elvtelen urak a Normát (Sífelvonó vissza, hó hányó is kéne, stb..),mert ha nem vették volna észre ember tömegek vannak kint a havas napokon! Kérjen pízt a felvonóért, a léibegő is működik már mióta és nem horror áron visz fel. Persze itt bele kell venni azt, hogy nem egyszer megyek fel tehát napi 2000,- kb jó is lenne érte. Ha azzal jönnek Ez kérem természet védelmi övezet! Akkor azt kérdezem töllünk nyugatra a sí pályák nem ilyesmi övezetben vannak? Na de mindeggy.
Az új slide park esetleg a Hármas határ hegyen?
Bár az is védett övezet meg egésznap süti a sun ha jól emlékszem azt a helyet amire gondolok a torony lábától indul a lejtő és a Jánoshegy van szemben!
Nem vagyok slide-os nem vagyok még nagyon stabil!
Sok sikert és szerezzetek egy vasmarkú embert aki magas körökben forog, hogy ne szívozzanak!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.12.19. 15:08
Még csak annyit, hogy a live webcam az tényleg
jó ötlet és nagyon tetszik! Csak rossz látni,hogy mások már próbálnak csúszni a kevés havon én pedig itt ülök a szobában :( ! Ugyhogy épp az elöbb láttam két boardost elsuhanni lefelé!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.12.19. 14:56
Hali

Tényleg megváltás az új lap viszont azt a karibtengeri szint (narancssárgás valami)lecserélhetnék valami téliesre van a kéknek annyi árnyalata! Persze jó lenne oda egy fórum is amire mindenki írhatná nekik az építő kritikát! A felvonóról csak annyit, hogy én ugyan snowboardozom de miért kell a csákányost eröltetni (Mátraszentistvánon is az az új felvonó) amikor ma tányéros sokkal egyszerübb használni és kényelmesebb még a boardosoknak is.
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.02.17. 15:18
Hali

Csak az a kérdésem, hogy ha a családból 1 ember
Snowboardozik a többiek pedig síelnek akkor reggel puszi puszi azt mehetek egyedül egész nap?
Ez egy kicsit hülyén hangzik nem?
Most jöttem haza Cortináról és az autók 80%-a 1board min 2pár síléccel volt felpakolva!
Már pedig senki nem fog megtanulni ezt vagy azt az olaszok kedvéért!Szépen elmennek a Franciákhoz meg a Sógorokhoz szorakozni!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.02.17. 15:17
Hali

Csak az a kérdésem, hogy ha a családból 1 ember
Snowboardozik a többiek pedig síelnek akkor reggel puszi puszi azt mehetek egyedül egész nap?
Ez egy kicsit hülyén hangzik nem?
Most jöttem haza Cortináról és az autók 80%-a 1board min 2pár síléccel volt felpakolva!
Már pedig senki nem fog megtanulni ezt vagy azt az olaszok kedvéért!Szépen elmennek a Franciákhoz meg a Sógorokhoz szorakozni!
gsi.tamás
8 élménybeszámolót írt
8
20 éve tag
2004.01.22. 19:36
Hi!

Mi az utóbbi 2 évben ott jártunk csak ajánlani tudom Jó minőségű pályák minden éjszaka kezelik 90%-ban ülős és kabinos liftek hosszú pályák minden erősségben!
Mi mindig Marilleva 1400-on száltunk meg és a szállás a pályától 100m-re volt.
Tavaly februárban tavaly elött pedig március elején voltunk mindig volt hó minden pálya használható volt. Nézd meg a helyi honlapjukat https://www.ski.it
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.