Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tomrider által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
Topik: Hochkar
2022.01.18. 09:20
Hochkar - Lackenhof am ötscher
Megválnék 130€ értékű (~46.000 Ft) utalványaimtól 32.000 Ft-ért.

Az utalványok lejárati idővel nem rendelkeznek. Beváltható az Osztrák Hochkar és Lackenhof am Ötscher síterepén. Átvétel személyesen vagy Postai úton.(Postát én állom)
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2020.12.12. 09:50
Hamarabb fogom bármelyik másik hazai síterepet választani, mint Eplényt, kicsit elszálltak...
Előzmény: (sirgesa 210150)
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2019.01.04. 16:12
Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata, hogy melyik helyi SIM kartyat erdemes valasztani? Lefedettseg,illetve adatforgalom tekinteteben?
Orašje-nel lepunk be Boszniaba, hol erdemes megnezni a sim kartyat? benzinkutakon vagy bevasarlokozpontokban?

Koszonom
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2011.11.20. 00:03
Most értünk haza az esti síelésből. Kiváló pálya fogadott minket a +1, +2 fok ellenére. Kövektől és egyéb károsan ható dolgokra a pályán nem kell számítani. Tömeg nem volt, folyamatosan lehetett síelni, ebből adódóan nap végére se volt buckasízés. Jót síeltünk kösz Eplény ;)
Ilyen pálya várta az esti síelőket Eplényben 2011. november 19-én.
DSC-0084.jpg
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2011.10.22. 20:29
Örülök, hogy mást is érdekel a topik :) Nézelődtem neten, de lényegében semmi hasznos információt nem találtam afelől, hogy milyen papírok szükségesek és milyen feltételei vannak egy ilyen pályakezelői állás betöltésének Ausztriában.
Tomrider
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2011.10.22. 18:29
Sziasztok!
Nyitottam egy új fórum témát, ahol a ratrakolós munkakör betöltéséhez szükséges információkat egy helyen megtalálhatják az érdeklődők, többek között magam is. Ebben szeretnék segítséget kérni. Engem személy szerint az Osztrák hegyek vonzanak, ezért legfőképpen az adott országra vonatkozóan szeretnék információkat kérni. Várom a hozzászólásokat :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.