Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2010.02.03. 18:11
Az a reggeli ratrakolt pálya azért nem az amire te gondolsz.ma voltam kint először az idén nyitásra,szépen lehúzták,de nem volt kifagyva.én nem tudom miért -3fok volt
éjjel.---lehet ,hogy reggel trakkolták?---mert fél óra alatt egy keményre fagyott pályát nem síel ki a tömeg.olyan a hó mint a finom homok ,lágy de nem olyan mint a vaj . ezért is buckásodik. de szerintem jó.este szoktam menni inkább,mert 5 után nincs tömeg ,ami egyébként az ideális pályakörülményeket is hátráyosan befolyásolná.a meredek pályákat felejtsd el versenysível ,mert lehet hogy sírva fakadsz.olyan 6-8cm-es kövek hagynak nyomot a belag-on.de ez lehet hogy jobb lesz a ratrakolás után.igen ez jobb lesz !egyébként szerintem jó Eplény! lehet kicsit mozogni,a pálya igazi lécbiztonságra szoktat, a buckasí meg olyan erőnléthez segít ,amit csak konditeremben pótolhatnál.Egyébként este azt vettem észre,hogy ratrak nélkül is fogynak a buckák.talán a helyiek jönnek ilyenkor,sokkal jobban síelnek mint a tömeg vidékről(Budapest is :-)) ,nem keresztbe tolják a havat,így néhány óra alatt csökkennek a buckaméretek.tehát összeségében jó bár én hétvégén nem voltam ,és nem is tervezem. Arra azért számíts (mert nekem ez új),hogy az ülőliftel ha mész felfelé ,2-szer talákozol azzal a gyalogosal aki fent ült be.:-) Jó Zúzást!
Előzmény: (Szab 82915)
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.02.03. 09:20
Köszi, már reggel olvastam a jó hírt a honlapjukon. Hiába na, a kedvünkbe akarnak járni.

Most olvastam a tegnapi síparkos topik moderált változatát. Milyen lehetett az eredeti? Vannak még ellenségek. Remélem ezt a fórumot kihagyja.
Előzmény: (KCsabika 82976)
kole77
265 élménybeszámolót írt
265
19 éve tag
2010.02.03. 09:17
Huh ez nagyon jo hir mert epp dilemmaba voltunk hogy hova is menjunk csutortokon. Remelem estere leszlek infok es akkor biztos eplenybe megyunk :-))))))
Előzmény: (KCsabika 82976)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2010.02.03. 08:46
NA ERRŐl BESZÉLTEM:
""Tegnap este megérkeztek Bombardier típusú ratrakunk alkatrészei. Az elmúlt 3 napban Leitner LH420-as ratrakunkkal tudtunk kezelni a pályákat, melynek a frézere középen nem hajlik, ezért a finisher nem tudott olyan szép felületet varázsolni, mint a meghibásodott ratrak!

Közben sikerült megjavítani a csörlőt is. Reméljük, hogy ma este már használni tudjuk csörlős ratrakunkat is és a 4-es pályán lévő hótartalékokat felfelé terítve végre kitűnő minőségű hőszönyeget varázsolhatunk ide is""

vagyis minőségi lesz a javulás, főleg a letöréseken!
Előzmény: (adzsi 82933)
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.02.02. 21:44
Szerintem se, max. reggel 9 órakor, úgy fél óráig, de ez máshol is így van. Két csúszás, aztán vége, már ha megy a Sólyom. Vagy esetleg éjjel, ha felgyalogolsz a tetőre.
Előzmény: (Szab 82915)
KCsabika
301 élménybeszámolót írt
301
15 éve tag
2010.02.02. 21:08
Szerintem esélyed nincs rá!
Előzmény: (Szab 82915)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.02.02. 21:07
Kellene egy gyors helyzetjelentés az állapotokról. Lehet, hogy este lerongyolunk élvezkedni, de csalódni nem szeretnék. Ami érdekel, egy keményre ratrakolt sima pálya. Van rá esély, hogy találkozzunk vele?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.