Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (7113)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rozsaszirom
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2006.11.08. 21:15
Sziasztok .Nem tudom hova kell irni de egy kis segitségre lenne szükségem. Meg igértem valakinek Karácsonyra a Snowboarder Filmet és sehol sem találom meg. Én Budapesten lakom. Ha valakinek meg van át másolná vagy meg tudjátok irni hogy hol találom meg?? Köszönöm..Rózsaszirom..
Szép estét mindenkinek sok sok szeretettel.
becherovka
61 élménybeszámolót írt
61
17 éve tag
2006.11.08. 15:20
Szeretem az illen hozzáállást!!! :))))) Szimpatikus!!! Mindent a vendégért!
RFV Sípálya Kft.
31 élménybeszámolót írt
31
17 éve tag
2006.11.07. 17:55
Sokáig úgy volt, hogy kiállítunk a hó-show-n, de végül úgy döntöttük, hogy kisebb marketinggel is dugig lesz a pálya (ha elkészül). Ezért inkább a kivitelezésre koncentrálunk. Egyébként az idő most szép, de az elmúlt 4-5 nap előbb 5 cm havat, majd latyakot, később sártengert és folyamatos esőzéseket hozott. Szóval az utóbbi 2-3 hétben nincs szerencsénk az időjárásal.
Még 5 hetünk van. Mindent megteszünk, hogy végezzünk az iei évre tervezett munkálatokkal.
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
2006.11.07. 09:22
Jut eszembe: Hó Show-n kint lesztek?
Egyébként jelenleg hogy álltok a munkával az október 28-i állapothoz képest? Az idő most szerencsére mellettetek van...

üdv
RFV Sípálya Kft.
31 élménybeszámolót írt
31
17 éve tag
2006.11.03. 17:34
Tegnap leesett az első hó. Ennek most nem tudunk túlzottan örülni.
Szeretnék mindenkit megnyugtatni: bár késve kezdhettünk hozzá a munkálatokhoz, minden a terv szerint halad.
Ráérünk akkor izgulni, ha már minden veszni látszik.
Köszönjük a biztató szavakat. Holnap is dolgozunk.
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
2006.11.03. 09:14
Én is elsősorban azért abban reménykedem, hogy az új lift beüzemelését, a hóágyúrendszer kiépítését, a világítás-korszerűsítést, a pályák korrekcióját-tisztítását, sikerül elvégezni időben. Ha a lenti épület nem készül el, max. "odacsapnak" egy sárga körbárt, teljesen jó lesz. Remélem, most már napokon belül elkezdődhet a felvonó építése is. Ugye hamarosan kezdődik?
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
18 éve tag
2006.11.01. 19:57
Remélem ha az épületet nem is sikerül befejezni, de a pályával kapcsolatos fejlesztéseket sikerül meg valósítani és birtokba lehet majd venni .
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2006.11.01. 12:30
Sziasztok!
Remélem hogy a tudat megnyugtat mindenkit, hogy egy Supermarket áruházat a kiszolgáló út és parkoló létesítményeivel három hónap alatt el lehet készíteni a használatba vételi engedéllyel és működési engedéllyel együtt.
Mi az ország több pontján jelenleg is folytatunk ehez hasonló tevékenységet.(Spar, Profi,Plus áruházak)
Amennyiben a szükséges engedélyek a rendelkezésre állnak és a kivitelező is megfelelően felkészült, az építkezés idén elkészülhet.
boat54
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2006.11.01. 11:28
Rendkívüli elnézést mindenkitől, de itthon maradtam ebben a pocsék időben. Az építkezésnél a hideg mindent lelassít az a legnagyobb gond és a nagyja akkor jön amikor tető alá kerül az egész. Víz, villany, fűtés, burkolás...Ez mind elég babra munka mint tudjuk és az sem megy, hogy telerakod az épületet emberrel, mert akkor egymást akadályozzák. De azért nagyon drukkolok hogy működjön minden amit idénre terveztek az építők és persze a beruházó...:))
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.10.31. 21:12
szerintem már van fagyálló vakolat,bár ezek gondolom mind drágábbak,mint a hagyományos alapanyagok.
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2006.10.31. 20:49
Szia Rossi!

Köszi a képeket :)

boat54 a te képeidet is várjuk :)

Üdv.Margelio
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.10.31. 20:41
A betonozás még csak menne mert a kalcidúrt már kitalálták ami fagy esetében jó de azt megnézem,hogy tudnak vakolni színezni kültéren.Azért bízom az emberi találékonyságban meg remélem az időjárás is kegyes lesz.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.10.31. 20:30
A hideg idő, vagyis a fagy elsősorban a betonozási munkálatokat pecsételi meg. A többi, így felvonóoszlop betétele, drótkötél felhúzása/behúzása akár hóban is végezhető.
boat54
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
2006.10.31. 15:21
Ez az épület dec. közepére igen csak neccesen lesz kész... Talán egy része. Nagyon drukkolok hogy sikerüljön. A fórum kíváncsivá tett , főleg Rossi kiváló képei :). Holnap elmegyek megnézem az építkezést a helyszínen :))
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2006.10.31. 12:30
Olvasva a fejlesztéseket és nézve a képeket ígéretesnek tűnik,de felmerül bennem néhány kérdés.
Mivel úgy néz ki beköszönt a hideg idő ami jónéhány munkát hátráltathat elkészülnek-e szezonra a kivitelezők? Én szurkolok nekik :) Ez igen költséges beruházás ebből következik,hogy ez megjelenik a szolgáltatások áraiban.Hogyan fognak alakulni az árak?Mit tesznek az üzemeltetők a tumultus elkerülése érdekében mert gondolom az Ő érdekük is,hogy mindenki elégedetten távozzon.Munkájukhoz sok sikert kívánok.
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
2006.10.31. 07:37
Van arról is kép,persze.
epulet-hatterben-a-palyak.jpg
kiszolg-epulet-felulrol.jpg
palya-aljakiszolg.-epulet.jpg
margelio
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2006.10.30. 18:53
Sziasztok!

Rossi,vagy "bárki". Túl telhetettlen lennék,ha azt kérném,hogy az épülő kiszolgáló épületről is tegyetek fel képeket? azért köszi! Margelio
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
2006.10.30. 09:51
Pár fotót felteszek...
Jól haladnak a munkával, de rengeteg van még vissza. A hóágyú csővezetéke kezd rendszert alkotni, jól alakul a hálózat. Kotorják a Gyékényes-tavat, a földből a két lift közötti átcsúszó pályát építik, valamint az 1-es pályát töltik fel. A csapdékosabb idő hatására a patak is csordogál már. A tófóliák is megérkeztek a helyszínre, remélhetőleg hamarosan nekilátnak.
1-es-palya-csovekkel.jpg
2-es-palya-hoagyucsovel.jpg
3-as-palya-alulrol-atereszekkel.jpg
3-as-palya-also-resze-jobbrol-az-5-os.jpg
3-asrol-lenezve.jpg
5-os-palya-visszaterese-a-3-asba.jpg
atfestett-liftoszlop.jpg
epul-a-csorendszer.jpg
elagazasok.jpg
fent-az-5-3-osszekoto-szakasz.jpg
4-es-palya-alja-kitisztitva.jpg
kanyarog-lefele-az-5-os.jpg
uj-palya-munkagep-epitkezes.jpg
hoagyu-kiallas.jpg
az-5-os-palya-felso-resze.jpg
3-as-palya-csovei.jpg
virágoskert
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2006.10.29. 21:36
Sziasztok,
A hétvégén én is kint jártam, a poros környezet most kissé sárossá változott. Jelenleg iszapbírkózásra alkalmas. Gőzerővel folytak a munkálatok, a ház építésével rengeteget haladtak.
Nagyon szorítunk, hogy minden rendben menjen és már idén élvezhessük Eplényben a síelést!!!
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2006.10.25. 19:58
A fejlesztés intenzív,látványos,de borzalmasan poros. A föld a közepéig kiszáradt, ezért csak ezeket a képeket tudom mellékelni.
IMG-1062.JPG
IMG-1063.JPG
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.