Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mit együnk igyunk?

ÜZENETEK (52)Időben csökkenő Időben csökkenő
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.01.01. 19:40
Vin brulé = forralt bor, nem olaszul, hanem franciául (a francia határ közelében az olaszok is így nevezik), egyébként franciául még "vin chaud" ( fonetikusan: "ven so", ez meleg /nem buzi/ bort jelent:)). Más olasz sí-vidékeken (= Dél-Tirol) pedig "vino caldo" és főleg a "Glühwein" a használatos terminus technicus...
Előzmény: (Klara 78013)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2010.01.01. 18:22
Csak utánam MM ! :) Lehetsz a második . :) Viccet félretéve életem talán legjobb forralt borát a Nagy-Hideg hegyi parkolóban lévő kis büfében ittam 3dl-t mindösszesen 200 vagy 250 forintért.
Előzmény: (MM 78036)
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2009.12.31. 22:00
Hi,

Szerintem a forralt bor olyan mint a Fondue...Otthon és Én csinálom a legjobbat :-)

MM
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2009.12.31. 20:24
Nem tájszólás, olaszul vin brulé annyit tesz, mint forralt bor :)
Előzmény: (Klara 78013)
Klara
89 élménybeszámolót írt
89
18 éve tag
2009.12.31. 14:16
A forralt bor szerintem is az olaszoknál jobb, mint amit az osztrákok kínálnak, de azért az sem megvetendő!
Zerge! Nekünk az olaszok a helyi "hüttében" a forralt bor elnevezésére azt mondták, hogy "brűle" (fonetikusan leírva). Az is lehet, hogy ez csak helyi tájszólás, mivel gyanítom, hogy az olaszoknál nincs "ű" betű, de mi mindig így kérjük és tökéletesen megértik.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2009.12.29. 18:27
A gőzgombócot szinte mindenki a Metroból vagy éppen az AGM-ből szerzi, nincs abba semmi különleges, mélyfagyasztott félkész étel :)

Igazán jó forralt bort osztrák hüttében még nem ittam.

Mivel most éppen Katschbergen oktatok, ezért néhány hütte tipp:
Stamperle, nagyon jó a pizzájuk, és menüt 8,90 euróért kapsz, tényleg jól főznek, minőségi alapanyagokkal, szóval nem az a tipikus SB (önkiszolgáló hütte).

Wilderer Almban érdemes megkóstolni a Zirben (cirbolyafenyő) és Himbeer (málna) pálinkát. Ha nagyon helyi specialitásokra vágysz, akkor Asenbauer Hütte.
Előzmény: (csabor 77371)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2009.12.24. 08:31
Köszönöm a hozzászólásokat. Szerintem eszünk-iszunk mi még mást is. Leginkább arra lennék kiváncsi, hogy a jóságokat hol lehet kapni? Melyik az a hütte ahol igazán jó a gőzgombóc, hol teszik bele a szívüket is a citrom mellé a forralt borba? Hol van valami olyan specialitás amit mindenkinek lehet ajánlani?

Én ma főzöm, mert ez is egyfajta ajándék a családomnak. A mennyiségeket nem igazán szoktam érezni, ezért a karácsonyi vacsorát márciusig esszük.
Kívánok mindenkinek, főleg a hasukat szerető síelőknek boldog ünnepeket, új évet!

Csabor
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2009.12.23. 21:48
Kreischberegen a Rozen felvonó aljában lévő hüttében van egy bolé szerű alkoholos ital a nevét nem tudom de csodaszer! Egy nap nem ment a boardozás sehogy sem. Szétesett volt a mozgásom meg úgy az egész erőltetett volt.
Bánatomban kértem ebből az istenek gyógyírjéből és utána láss csodát a mozgásom harmonikussá vált a kedvem szárnyalt a board suhant :-))
bazsa (snwbrd, frrde, bckcntry)
223 élménybeszámolót írt
223
16 éve tag
2009.12.23. 21:36
helló,

ha már a kerek formáknál tartunk:
germknödel - gőzgombóc. kérheted vaniliaszósszal és mákkal vagy vajöntettettel szintén mákkal.

kaiserschmarren - jófajta császármorzsa almaszósszal

mi általában csak pihenésképpen ülünk be a hüttébe és akkor 1 gulyást (gulasch) eszek császárzsömlével (kasiersemmel) meg egy almaléfröccsöt (apfel gespritzt).
így van ami felmelegít, kalóriát ad és mégsem leszek tele!
üdv,
bazsa
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2009.12.23. 18:28
Kedves Zerge!
Örülök, hogy ezzel indítottál.


Csabor
Előzmény: (zerge 77320)
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2009.12.23. 18:00
forralt bor:
osztrákoknál: glühwein
olaszul: vino caldo
Előzmény: (csabor 77319)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2009.12.23. 17:38
Ez a Karácsonykor lengedező lágy zaphir bizony megbolygatta a bélbolyhaimat. Alakom, mint az öntöttvas kályháé, nem olyan fekete, hanem olyan kerek. Ez is mutatja, hogy szeretem a hasamat. Még síelés közben is. Az elvonási tünetek jelentkezése előtt elhatároztam, hogy új fórum rovatot indítok. A cél, hogy komolyan beszéljünk az evésről, ívásról.
Bizonyára mindenki végigélt már olyan szituációt, amikor egy hüttében állt sorban az ételkiadó pult előtt, még nem látta az ételeket, csak a kézzel írt árlapot s a hirtelen kérdésre válaszolnia, választania kellett. Ekkor történik az meg, hogy a szomszéd asztalnál mindig finomabbat esznek. Csak nézzük csorgó nyállal, s sajnáljuk, miért nem tudtuk hogyan néz ki egy bratwurst.
Egy síelő barátom évek óta mindig wiener schitzert eszik, mert azt ismeri, és nem szeret csalódni.
Így jár az, aki nem bírja a nyelvet. Mondjuk én a füstölt marhanyelvet bírom, de azt nem mindig tudok kérni.
Javaslatom állítsunk össze egy listát a különféle országokban, síterepeken, hüttékben kapható ételekről, italokról. Írjuk le, mi a neve, hogyan néz ki, milyen az íze a különféle étkeknek, nyakolajoknak.
A véleményekből talán összeáll országonként egy olyan étel és itallap amit közkincsé tehetünk, s ezentúl mindenhol azt eszünk-iszunk, amit szeretnénk.
Én mindenesetre most pattintok egy sört, s gondolkodom, milyen finomságokat készítsek az ünnepekre.
Ez alkalomból kívánok minden kedves síelőnek boldog Karácsonyt, és újévet!

Csabor
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.