Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Campiglio Dolimiti Di Brenta - Madonna, Pinzolo, Folgarida, Marilleva
síterep infó oldal
ÜZENETEK (259)Időben csökkenő Időben csökkenő
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2011.12.29. 19:11
Pálya is lesz, vagy már van is az új összeköttetéshez? Mert a térképekről az nem derül ki.
Az nagyon szuper lenne! Bár így sem "rossz" ez a pályarendszer, Folgarida, Marilleva, Madonna és most már Pinzolo. Ráadásul talpon. Pár szép napot eltöltöttem itt.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.12.19. 23:41
Halihó!
Az még egy hónap, addig csak hullik egy kis hó arra felé. Én január 7-től leszek kint, ahogy változik valami jelentkezem.
Üdv:
Bundi
Előzmény: (Soma 127559)
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2011.12.19. 11:04
Szia Bundi!
Jan.19-én megyünk Atesszal az edzőtáborba, remélem addigra rendben lesznek a pinzoloi pályák is.
Üdv: Soma
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.12.19. 10:05
Halihó! Egy jó hír azoknak akik szeretik a minél nagyobb pályarendszereket,elkészült a Pinzolot Madonnával összekötő kabinos felvonó, így már 150 km az összesíelhető pályák hossza. Madonnán is folytatták a fejlesztéseket, az idei szezonra kicserélték a Spinale felé vezető régi 3 személyes ülőliftet, egy 4 személyes gyorsliftre (itt mindig tömeg volt zárás felé, reméljük ez most megszűnik).
Egy kis hójelentés: egyenlőre csak Madonna van nyitva, az sem teljes kapacitással, csak a felső pályák üzemelnek, azokon viszont jó a hó minősége. Pinzolo jelenleg még zárva van, most hétvégére tervezik a nyitást.

Üdv
Bundi
szabber
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.12.02. 10:00
Nah, akkor várjuk a helyszíni jelentést! Jó havat!
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.11.27. 18:53
Halihó! December 10-17 között egy kisebb csapattal kint leszek, utána csak január 5.-e után. Az összekötő lift nyitását 12.23.-ára írták, reméljük nem fognak csúszni az átadással.
Előzmény: (szabber 125110)
szabber
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.11.26. 19:37
Szeva Bundás! Mi a stajsz, mikortól vagy kint? Az összekötőről vmi konkrèt info?
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2011.11.26. 09:00
Én szintén! Januárban kipróbáljuk...
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.11.24. 21:27
Én a Pinzolot Madonnával összekötő lift megnyitását várom, elég régóta ígérik, az idei szezonban úgy néz ki működni fog.
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2011.11.24. 15:17
Most szombaton, 26-án nyit Madonna di Campiglio, a Groste oldalon. Részletek: https://www.funiviecampiglio.it
Nildiko
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2011.03.02. 13:39
Én is csak dicsérni tudom a helyet!! Pinzolot is és az Erika Residence-t is!! A sípályán nincs tömeg, pedig a kezdők, haladók, gyerekes családok is megtalálhatják a saját tudásuknak megfelelő pályát. Kis csoportunk több korosztályt is képviselt az 5 és 70 év között. S mindenki nagyon élvezte itt a síelést. 2 éve voltunk itt először, s már nem is emlékeztem rá, hogy ilyen jók a pályák!!! Mi a gyerekek miatt is jöttünk Pinzolóra (most 5 és 7 évesek), hogy Bundi tovább csiszolja a tudásukat. (Ő tette le az alapokat is.) Hála neki megszerették a síelést! (Itthon, már a négy fal között is síelőset játszottak.)
S a jó pályákhoz, nekünk mindig jutott a szikrázó napsütésből is!!!
Nildikó
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2011.03.02. 07:34
Hááát...Sajnos letelt a hét, hazaértünk Pinzoloból.
A szállás hibátlan, a környék, a látvány magáért beszél, a pályák meg rendkívül jól gondozottak. A 3. napra a nap is kisütött és hidegebb lett, úgyhogy tökéletesnek volt mondható az időjárás.
Külön köszönet Bundinak a szállásért, a fogadtatásért, és kedves feleségeink sítudásának csiszolásáért......
Nincs közel a hely, hosszú az út de szerintem mindenképpen megérte, már el is döntöttük, hogy jövőre, velünk, ugyanitt!
üdv,
Selmeczi Kriszti
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2011.02.20. 15:49
A Neve Sole Appartmanban töltöttünk egy hetet, félpanzióval, ez fejenként kb 10.300,-Ft + az appartman ára. Reggeli nagyon szerény, egy hétig ugyan az: zsemle,sonka,sajt,lekvár,tea,kávé de csak mutatóban.
A vacsora 1 féle leves, 1 hús- köret, két fajta tészta, Mindenki döntse el megér ennyit?
Bolt kb.45 perc alatt megjárható, éttermek is ilyen távolságban.
Utazási iroda honlapján feltüntetett két síoktató sehol!
Rendkívül rosszul hangszigetelt appartmanok!
Sípályák jók és hosszúak, az olaszok kedvesek!
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2011.02.18. 20:07
Nu! Összepakolva, holnap reggel még be kell tetris-ezni a cuccokat a zautóba és gyia! A lányom jelenleg is sícipőben, sisakban síszemüvegben rohangál körbe a lakásban. :-) "Kicsit" felpörgött.......Holnap Pinzolo és ez a lényeg!
szabber
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.02.17. 13:13
Szegasztok!

Február 5-12 között ismét felejthetetlen hetet töltöttünk a terepen. 5 nap Pinzolo, 1 Madonna, részemről Pinzolot preferálom. Igaz, h rövidebb a rendszer, de sztem izgalmasabb, szebb mint Madonna. A hó annak ellnére, h 3-4 héttel azelőtt esett, jól csúszható volt, szuperül karbantartottak a pályák. Verőfényes napsütés, már-már márciusi meleg, szinte kesztyű sem kellett, a poláromat fel sem vettem. Jövőre meglesz a várva várt összekötő lift, így valami 110 km-s rendszer vár majd ránk!!! Yííííhaaaaaaaa!!!
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2011.02.16. 12:45
YESSSSS! Épp kérdezni akartam, hogy mi a helyzet, mivel a webcam-ek közül némelyik még a tegnapi állapotot mutatja, viszont a bergfex és a snow-forecast bíztatókat ír.
Még 3 nap!!! üdv,
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2011.02.15. 23:15
Több mint három heti verőfényes napsütés után végre beborult és elkezdett esni a hó!
mocza.zsolt
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2011.02.06. 21:19
Sziasztok!
Január 08-15-ig voltunk Pinzolo-Madonna di Campiglio-ban síelni. Szállásunk Strembo-ban az Erica Residence-ben volt, ami a várakozáson felüli volt és ár-érték arányban verhetetlen. Az első két nap a faluban eső esett a hegyen pedig hó, kb 30 cm, de a kiváló olasz pályakarbantartásnak köszönhetően gyönyörűen bedolgozták, utána egész héten szikrázó napsütés A hójelentésben 0 cm hóréteg vastagság szerepelt Pinzolo mellett, de Bundi telefonon megnyugtatott hogy kb 1,5 méter hó van a hegyen. A Pinzoloi pályákon a vasárnapi "csúcson" sem kellett várni egy percet sem a felvonóknál, hétköznap pedig volt hogy két emberrel találkoztunk egy-egy csúszás alkalmával.Nekünk Rododendro a Grual Rosso és a 8-as és 9-es felvonó környékén lévő pályák voltak a kedvenceink.Természetesen az idén is igénybe vettük Bundi carving oktatását, mindig van mit csiszolni a technikán. Két napot síeltünk Madonnán is, azt hittük hogy a Wroom week(Ferrariés Ducati hét)miatt nagyobb lesz a tumultus, de nem volt veszélyes. Mi a Groste és a Spinale környéki pályákat részesítettük előnyben a Pradalago -ra nem jutottunk át, mert barátom kulcscsont törést szenvedett, a carabinerik 2 perc alatt ott voltak és elszállították. Az olasz ambuláns ellátást is megtapasztaltuk, a doki nagyon rendes volt és fizetni sem kellett horror összeget, a barátom pedig azóta már szépen gyógyulgat. Összegezve szuper volt ez az egy hét. Nem először és nem is utoljára voltunk itt, mivel jövő januárra már befoglaltunk 14 főre Bundinál.
2011-Madonna-si-267.jpg
2011-Madonna-si-270.jpg
P1050119.JPG
neko
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2011.02.06. 15:40
Sziasztok!

Most jöttünk haza Pinzolóból, szuper időnk volt! Ha tehetném, már mennék is vissza... Még egyszer szeretném megköszönni Bundinak a sok biztatást és a segítséget:)
Megyünk máskor is!

Neko
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2011.02.02. 10:59
Szia!
Köszi az újabb frissítést. Nagyon jól hangzik! Csak tartson ki az idő 19-éig! (meg persze tovább is)

Hamarosan érkezünk!

üdv,
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.