Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg?

ÜZENETEK (42)Időben csökkenő Időben csökkenő
kuglofka
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.01.12. 15:31
Sziasztok!

Én egy kicsit elvesztettem a fonalat a boardok-al kapcsolatba.
13 éve boardozok és összesen 2db snowboardom volt, a legutolsót 11 éve kaptam.
Most gondolkodok azon, hogy le kellene cserélni az előzőt, de fogalmam sincs róla, hogy nekem milyen board lenne ideális.
Annyi féle fajta van már, hogy én nem is értem mi mit jelent :)
Valaki tudna ebben segíteni, hogy melyek azok a boardok, amiket érdemes nézni.
Köszönöm szépen!
snowbirdy
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.01.07. 14:05
Sziasztok

Ausztriában találtam egy nagyon jó snowboardos boltot. Két szintes (alsó a pasiké,felső a csajoké) javában burton, 686, ride, roxy,element,ripcurl,billabong.. cuccok vannak. A Mariahilfer Strasse közelében a Favoritenstrassén van, a neve Hang Loose. Itt olyan gatyókat és kabikat is találtam amikről azt hittem max amerikából rendelve lenne elérhető. Az árak nem olcsók, nem outlet, de akciót itt is ki lehet fogni. Sok sikert :)
somogyibalazs
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2005.12.17. 21:47
Sziasztok! A Decathlon-t senki nem próbálta?
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.12.17. 18:13
ma voltunk kinn Ausztriába. Az Intersportba egy márkásabb sínadrág 200 eurótól, de inkább az felett kezdődött (colmar, benson stb). aztán átmentünk a Hervisbe, itt egy columbiát sikerült 140 euróért venni, ami szerintem egész jó vásár. a polár felsők (benger) is egész jó árban voltak, olyan 35-40 euró körül.
bimbike
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.17. 00:00
Hajaj senki sincs?
bimbike
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.16. 23:58
hello mindenkinek én egy lelkes de még ennél is nagyobb kezdő emberke vok.Segítség kellene , de sürgös. Nagyon tetszik nekem a snowbord és a célom , hogy még ebben az évben meglegyen a saját cumom. De , nemtom mire érdemes költeni!!!!! Látam egy hírdetést 50.000 - ért adnának teljesen új deszkát , kötést no meg bakancsot. A márkája limited 4 you a deszka típusa freeride. No a kutya ott van elásva hogy a kereskedő azt mondja ennek a cumonak az értéke 101.000 piz. Érdemes erre költeni vagy inkább gondolkodjam másban? Segítséget előre is köszönöm
PPeter
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2005.12.14. 10:16
Hi!

Én Hervisben vettem lécet/bakancsot - szerintem jobb itthon megvenni - nem megy el síelőidőd, jobban meg tudod gondolni, utánanézni, és kivárhatsz egy jó kis akciót is. Én tavaly szezon végén akartam bevásárolni, de addigra nem maradt semmi olyan ami tetszett. Idén viszont az áfamentes napok alatt vettem Fischer RX8at, 64ezerért (a sportler áruházban 479EUR - kb 120ezer Ft), és Nordica GTS 6 - ot 40 ért (a metroban holnaptól lesz akcioba ugyanennyiért - szerintem nagyon jó cipő, csak a metroban valószínű nem fogják a lábadra melegíteni...).
Mondjuk a hervisbe elég gáz hogy veszel 64ezerért egy lécet szetben, aztán a kötésbeálításra/felszerelésre még lehúznak 1500al, és állítólag csak így vállalnak rá garanciát!
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
2005.12.14. 07:38
Szevasztok!
Néhányszor vásároltam már Olaszországban a Sportler szaküzleteiben, szerintem az árak korrektek. http:/https://www.sportler.com
Üdv.:Eje.
Tibojka
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2005.12.13. 20:32
Sziasztok!
hozzáértők tanácsát szeretnám kérni!Barátnőmnek nagyon megtetszett a síelés és szeretné üzni ezt a sportot és ajándékozni 1 síszemüvegel!
Tudom hogy a legjobb és ismert márkák a Bolle,Oakley,Smith de kinéztem egyet ami Uvex (Z02 5129 a tipus)márkáju.Tudom hogy milyen szempontokat kell nézni választás közben (dupla lencsés,UV szürös stb)
Azt kérdezném hogy ez a márka megbizható?és hogy ajánljátok-e egy kezdő sielönek.
w.adam
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
2005.12.12. 18:00
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Altenmarkban (ha jól tudom itt van az Atomic központja) mennyivel lehet ha egyáltalán lehet olcsóbban atomic lécet venni, mint itthon. Ez azért merült fel bennem mivel január első hetében itt fogunk sielni és akkor jó lenne a kellemest a hasznossal ötvözni.
Segítségeteket köszi:
Ádám
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2005.12.11. 19:56
Köszönöm!Az Intersport honlapot megtaláltam én is,csak az a baj vele,hogy szerintem(és mások szerint is)az egyik legdrágább sportbolt hálózat.Mondjuk az is igaz,hogy minden valamirevaló síterepen van legalább egy boltjuk és kölcsönzőjük.
Megnéztem az aktuális akciójukat,pl.Atomic Izor7.5 szuper két napos karácsonyi akcióban 340Euró(kb88500.-Ft).Egy hétel ezelőtt Kecskeméten a Hervis-ben ugyanez 90000.-Ft+ amit vettél még arra is 10% engedmény + hat hónapos full 0%-os hitel.Akkor kérdezem:Biztos,hogy érdemes az amúgy is szűkös sízésidőből elb.....ni egy napot vásárlással?Most szezonkezdéskor-mivel lécet akartam venni-elég sokat bogarásztam a kínálati piacot.Arra a (természetesen szubjektív)megállapításra jutottam,hogy egyre jobban összeolvadnak a kinti és itthoni árak közti különbségek.Természetesen mindenütt vannak drágább és olcsóbb boltok,dehát azért van a szemünk(meg internetünk),hogy szétnézzünk!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2005.12.11. 14:21
https://www.snow-how.de
https://www.outdoor-discounter.de
Itt lehet viszonyítási alapokat találni a kinti árakról.Ez két német honlap de ha valaki tud hasonló osztrák oldalt azt szerintem sokan megköszönnék.
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2005.12.11. 14:07
Nem állt szándékomban hülyézni,csak arra próbáltam célozni,hogy nem muszáj mindenkinek válaszolni ha nincs konkrét tapasztalatunk az adott témakörben.Ha figyelmesebben olvasol akkor látod, hogy nem én kérdeztem azt hogy hol olcsóbb.Amit az árakról írtam az személyes tapasztalat:Atomic Metron9.2-t vettem a Hervis-ben 90000.-ért reggel.Délután megnéztem kiváncsiságból ugyanezt Ausztriában és 400 Euro(kb 103000.-Ft) volt(szintén a Hervisben!).Ezután három napot voltunk Obertauern-an és ott sem sorakoztak az "angebot"-ok.Az viszont biztos,hogy kint hamarabb kezdődnek a szezonvégi akciók.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.11. 11:04
Zsoci!
Minden bizonnyal keveset aludtal az ejjel azert beszelsz igy ahogy... Kulonosebben nem erdekell, te dolgod... Amennyiben szerinted tapasztalatlan vagyok es csak unalmamban irkalok, am legyen... Te dolgod... Ellenben nem en kerdeztem, hogy hol lehet vasarolni olcson, hol nem... Az en tapasztalatom az hogy kint olcsobbak a cuccok, csak meg kell talalni a megfelelo helyet. Abban igaza van Stani-nak hogy szezon vegen illetve elejen olcsobbak a cuccok, de ezt minden bizonnyal Te is tudhattad... Ennyire talan vagy értelmes...
De nem ertem igazabol hogy akkor most mit is varsz a forumozoktol... Mondjak meg azt a tuti boltot ahol minden vadiuj cucc 90%-kal olcsobbak? Vagy hogy mondjunk olyan helyet ahol akár a fel orat hasznalt lecek szinte ingyen odaadjak neked?!...
Az meg hogy a szabadkai vasar hogy jon ide?!... Latom humorérzéked az nulla, de inkabb negativ tartomanyban mozog.
Ez a hozzaszolas nem ellened szol, csak tudod az ember rosszul viseli ha lehulyezik... még ha burkoltan is teszik azt...
Azert sikeres vasarlast kivanok, neked! Remelem megtalalod a szamitasod, es azt a boltot akár itthon akár kulfoldon, amit kerestél!
Udv!
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2005.12.11. 10:05
Yodacsoda!
Mi köze van a szabadkai piacnak a Hervis-hez és a felszerelés vásárláshoz?Szabadkán a piacon esetleg koppintott síruházatot veszel,mást biztos nem!
Én úgy látom,hogy van aki a tapasztalatairól számol be és van aki unalmában írkál!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.10. 21:39
Tudnám még ajánlani a szabadkai vásárt... :))))))
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2005.12.10. 20:18
Múlt hét végén voltunk Obertauern-ben és útközben benéztünk egy Hervisbe.Ugyanaz minden mint itthon,csak drágábban.(Kabátot vettem Bp-en 16000-ért ott 99,90Eu ,léc Bp-en 90000.- ott 399.-Eu.)Akkor érdemes kimenni vásárolni?
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.12.10. 17:33
síterep közelébe...hááát.. szóval az elég drága út lenne. ugyanis azok a boltok elég magas árakkal dolgoznak, sokszor 100 euróért árulják azt a szemüveget, amit megkaphatsz másutt a feléért.

Hervist, Intersportot és Sports Expertset ajánlom Ausztriában. Bécsben, Wr Neustadtban és Eisenstadban is vannak ilyen üzletek. választék az van bőven. bár főszezonban azért már nem olyan kedvezőek az árak. jó üzletet azt novemberben vagy tavasszal lehet bonyolítani. mi mindig ilyenkor megyünk ki vásárolni sícuccot, ha éppen kell, s nemegyszer fordult elő, hogy feleannyiért megkaptad a lécet! Az intersport általában drágább a másik kettőnél.
de Pesten biztos nincs választék? kicsit hitetlenkedve fogadom,hogy egy 2 milliós nagyvárosban nincs...
ja! a síterepekn eggyel érdemes próbálkozni: a kölcsönzőből venni sílécet. de ezekről tudni kell, hogy sokszor nagyon leamortizáltak (még ha első ránézésre ez nem is látszik).
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.