Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gzoli által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (56)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
Topik: Rauris
2009.01.31. 19:01
Köszi az infót. Érdekelne az is hogy a sípálya két része ( Hochalm - Kreuzboden ) közti átcsúszás is ilyen síút jellegű vagy az normál szélességű pálya, mert a sítérkép ebben sem egyértelmű. Egyébként én valahol azt olvastam, hogy az idei szezonra a Hochalmbahn melletti pályán végig kiépítették a hóágyúredszert, így elvileg a völgyig hóágyúzható a pálya. Jövő héten szombaton már tudni fogom, mert akkor érkezünk és egy egész hetet itt leszünk. A szállásunk Wörth-ben lesz, ami 4 km. a pályától. Ha a szállásról ( Apartman Isabel ) vagy a helységben lévő éttermekről tudtok valamit, azt is szívesen veszem.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
Topik: Rauris
2009.01.30. 21:45
Sziasztok!
Aki már járt itt, attól kérdezném, hogy a kabinos lift alatt a völgybe vezető pálya fekete vagy piros, mert a sítérképen számomra ez nem egyértelmű. Persze nem is az érdekel elsősorban, hogy milyen a jelölése, hanem, hogy a valóságban mennyire meredek. De bármilyen infót szívesen veszek, pláne ha az valami egészen friss tapasztalat. ( pályák minősége, büfék, éttermek a faluban stb ). Köszi.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2009.01.30. 21:25
Köszönöm a gyors választ mindenkinek. Még egy hétig sajnos csak "elméletben" tudok vele sielni, de utána egy egész hetem lesz tesztelni reményeim szerint tökéletes pályákon és "off piste" is.Addig is gyűljön a hó Salzburg tartományban ( és persze máshol is ) mert hóból sosem elég. Minden jót!
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2009.01.30. 15:01
Kösz Agent, megnyugtattál. Ha már itt tartunk, érdekelne az is, hogy ratrakolt pályán mennyiben kiván ez a léc más technikát, mint egy normál pályasí? Vagy a nagyobb talpfelület ebből a szempontból nem lényeges?
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2009.01.29. 22:25
Sziasztok!
Talán nem teljesen ide illik a kérdés, de mivel itt vannak metron szakértők ide teszem fel. Vettem egy új Metron M9-est ( 2007- 2008-as modell, nem az idei ami szerintem messze nem olyan jó ) és némileg aggódom, hogy lassabb leszek vele, mint az előző lécemmel. Eddig egy Atomic C9+-al sieltem, aminek 12 volt a rádiusza, az M9-esnek 10,5 és mindkét léc 150 cm. hosszú. ( Én 171 cm. és 67 kg. vagyok) Egyébként nem vagyok egy száguldozó típus, de időnként szeretek hosszabb íveket is húzni, és amikor szembesültem vele, hogy milyen széles ez a léc, elbizonytalanodtam. Biztos, hogy jó lesz ez nekem? Most megyek egy hétre sielni a sógorokhoz, szerintetek vigyem el a régi lécet is? Akinek van tapasztalata erről a lécről megoszthatná velem. Előre is köszönöm.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.11.30. 21:45
Köszi a tippeket, a carvingski fórumát végigolvastam és már meg is kaptam a választ a kérdésemre, ami pedig Jogllandot illeti , szívesen kipróbálnám azt is, de már biztos, hogy Koralpéra megyünk, úgyhogy talán majd legközelebb. Sajnos innen a keleti végekről az ember nem mehet minden héten a sógorokhoz.
Sok havat mindenkinek ! Gzoli
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.11.27. 20:41
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy Koralpén van-e sífutópálya, mert ha minden igaz, februárban ide megyünk sielni és sífutni is szeretnék. A pálya honlapja nem nagyon ír erről, de máshol láttam arra utalást, hogy van 4 km. Ha valaki tud erről valamit, írjon!
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.02.28. 21:47
Sziasztok!
Szerintetek lehetséges, hogy itt most 50 cm. hó van? Ennyit ír ugyanis a sípálya honlapja, és a ski.sk is, de nekem ez kissé hihetetlenül hangzik.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.02.17. 22:07
A távolság kb. 1,5 km., de végig emelkedik úgyhogy a hólánc jól jöhet. Most a webkamera képe alapján nagyon olvad, de 27-ig még javulhat a helyzet.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.30. 20:10
Most már esik! De a webkamera működtetése (vagy inkább nem működtetése)tényleg kritikán aluli.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.27. 08:45
És vajon hány pálya ( felvonó ) működik? Én még soha nem voltam itt, de ha biztos infóm lenne, szívesen megnézném, mert a sítérkép alapján jónak tűnik. Aki tud valamit, írjon.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.25. 21:40
Sziasztok!
Szerintetek szombaton kinyitnak? A webkamerán az látszik, hogy nem sok hó esett, viszont mennek a hóágyúk. Aki tud valamit, írjon!
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.21. 20:13
Sziasztok !
Lakott már valaki közületek a Demanovska-i Kamenná Chatában? Érdekelne, hogy milyen a szállás és az ellátás, és ami még fontosabb, hogy mennyi idő alatt lehet innen feljutni a Zahradky felvonókhoz. Köszi.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.07. 19:23
Sorry...
Pedig a szlovák előrejelzés Drienicára több napra is havazást mondott. Ezek szerint eső lett belőle. Érdemes egyébként Sabinov város honlapját ( Sabinov.sk ) megnézni, ez pár kilométerre van Drienicától, és úgy vettem észre, hogy itt folyamatosan frissítik a webkamerát. Persze a pálya állapotáról ez nem árul el semmit, de az időjárásról azért igen.
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.06. 22:58
Helló!
Szilveszterkor voltunk ( 30-31-én ), a pályának csak a fél oldala és a két hosszú felvonóból csak az egyik működik. A pálya minősége a felső részen elfogadható alul viszont igen kopott.Óriási sorok voltak, de ez nyilván a szilveszter miatt is volt. Egyébként akkor folyamatosan mentek a hóágyúk mert hideg volt, most lehet, hogy ott is enyhébb az idő. Egy napot szerintem megér, de korán kell odaérni, mert a legjobbat a nyitás utáni első órában lehet sielni.Bocs a késői válaszért, de hátha valaki csak vasárnap vagy ajövő héten akar menni. Jóéjt mindenkinek!
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.01.06. 22:16
Sziasztok!
A kérdésem az, hogy a sícipőbe lehet ( szabad )-e plusz talpbetétet rakni? Azért kérdezem, mert nemrég vettem egy új cipőt ( Atomic B70 ), aminek a hosszmérete megfelelő, de a lábfejem elég keskeny, így az alsó csatokat maximálisan be kell csatolni ahhoz, hogy rendesen tartsa a lábam.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.