Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kerek által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (104)Időben csökkenő Időben csökkenő
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2004.12.04. 16:47
Nemrég olvastam a weben, hogy a lengyelek építettek egy síterepet egy régi elhagyatott, használatonkívüli bánya salakhegyeire.
Nem tudom, hogy egy ilyet nálunk meglehetne-e valósítani? Pedig van egy pár dolog, amely mellette szól:

- nem természetvédelmi terület, nem kell engedély mindenhez pl. egy normális víztározóhoz a műhavazáshoz
- vannak nálunk olyan helyek, ahol a hőmérséklet alkalmas arra, hogy a tél több mint felében lehetne műhavazni
-ilyen területeket "kissé elmaradottabb" régióinkban lehet találni, ez lehetne egy kitörési pont
-mivel az elejéről kellene kezdeni a tervezést, ésszel lehetne tervezni pl. parkolókat, infrastruktúrát és mindent

És tudom, van sok dolog is ami ellene szól, erről már részben volt is szó.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2004.11.15. 15:43
János, mi biztosan megyünk - idén immár ötödször -de az időpont még nem tisztázott. Inkább a hinterglemmi részt fogjuk választani, mert ott több az esély olcsóbb 'kvázi' (majdnem) pályaszállást találni. A pályák, liftek és a körülmények nagyon jók, csak ajánlani tudom.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2004.10.19. 21:00
Ez szerintem Lebanon. Ha szerencséd vagy reggel csúszol a hegyekben, este pedig fürödhetsz a tengerben.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2004.01.10. 22:56
MP a Mondo Point röviditése, amely a bakancs hosszára vonatkozik, mintha alá tennél egy vonalzót. A bakancs méretét ebben adják meg, de szerintem kevesen tudják, hogy ez a mértékegység neve.
Pl. 29,5 = 295 mm, ami 45 és feles méret.

MP 24-30,5 az jelenti, hogy az általad látott bakancsok ezekben a méretekben kaphatók. (ez 38-46 hagyományos cipöméretben)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.