Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

solti által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (52)Időben csökkenő Időben csökkenő
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2013.01.09. 15:25
JAjah, de a C4 tetejétől van kis keresztbe séta/csúszás, ha jól emlékszem, mert mintha nem a dob tetejére vinni fel a húzólift... Egyébként a B5 is a szél miatt áll? az egy jó felvonó volt, és nem volt még a legnagyobb zsúfoltságok alatt se nagy tömeg rajta.
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2013.01.09. 14:14
Ehh, én azért átakarok menni:)
Kérdés: a jobboldali kabinos (A3) felvonótól hogyan lehet visszakeveredni középre, ha nem megy az ottani üléses (B5) felvonó? húzólifttel (c4) és onnan már vissza lehet síelni? Nem teljesen emlékszem.
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2013.01.04. 13:53
Remélem a következő 10 napban változik a helyzet:)Időjárás előrejelzés szerint legalább esni fog a hó, legalábbis valamennyi...meg plussz fokok se lesznek...úgyhogy nem reménytelen;) Bár azt hittem, hogy jóval több lesz, durva, hogy Donovaly is csak félgőzön megy...Mondjuk 60 km/h-ás szélben a francnak lenne kedve a felvonón ülni.)
Meg igazából Chopokon is B5 felvonó volt mindig brutálisan rossz szélben, rendesen rálehetett fagyni:)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2013.01.04. 11:50
mi ide megyünk 14-15-én: http://www.penzionadriana.sk/
nem voltunk még, de jónak tűnik és jók az árak is.

Más: hogy állnak a pályák, volt valaki mostanság? A weboldalon azt látom, hogy túl sok hó sincsen, meg nem megy még jópár felvonó, ráadásul a webcam alapján a zahradkynál levő 6-osnál azért van tömeg (bár sehol sincs a 10 évvel ezelőttiekhez képest;)
Előzmény: (tuckey 148721)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2013.01.01. 13:58
Már nincsen külön észak-dél, egy bérlet van ami mindkettőre érvényes.

mysung: régen csak akkor volt benne, ha szeles idő miatt ne ment sok felvonó napközben. Most csak annyit találtam, hogy:
"Daily skipass doesn´t include evening skiing"
meg szlovákul, de a gugli is vacakul fordítja, úgyhogy passz;)
"Na večerné lyžovanie neplatia denné, viacdenné ani sezónne skipasy, je potrebné zakúpiť osobitný skipas."
Előzmény: (EvoG 148475)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2012.01.31. 11:05
Hali
3 nap síelés után (január 28-30):
szombat: baromi jó volt,kék ég, napsütés, f@sza pálya, viszont baromi sok ember->sok várakozás, de egyedül megoldható volt..:D
vasárnap: felhő, felül 2 m-es látótávolság, hideg, viszont picit kevesebb ember (de még mindig sok)
hétfő: tökéletes idő, kevés ember, jó pálya, csak baromi hideg. Viszont sokkal de sokkal kevesebb ember volt.
Sajna mikor sokan vannak, akkor mindegyik felvonóra igaz, már a promibahnnal vagy a szeles túloldalon levőnél is tömeg van, ha máshol is tömeg...
Jah, pénteken a sonnenthermében kezdtünk (sonnentherme.at), tudom ajánlani mindenkinek, aki nem sajnálja a ~25 eurós belépőt.
Szállásunk az Onkel-Fritz volt a faluban, jó hely, finom kaja, olcsó árak (fejenként 3 nap fp-val (bőséges kaja), síbérlettel 215euro), bár kedvesnek nem kedvesek (ez valami osztrák dolog lehet:D)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2012.01.05. 16:49
ok, köszi, legkésőbb január végén úgyis megtudom, és akkor majd leírom.
Előzmény: (calcio 129612)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2012.01.05. 14:28
na, ez jó.
Valaki azt írta, hogy szánkózni simán lehet síbérlettel, utána meg 28,50 meg 32,50-es árakat ír valaki (délelőtt és egész nap), miközben ilyen árak nincsenek is Stuhlecken... Úgyhogy én most már nagyon nem értem az egészet...

ráadásul még mindig nem vágom a vagyonba kerülő külön szánkójegyet, hogy az miért jó:D
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2012.01.02. 11:24
Sziasztok

nekem is a szánkóval lenne kérdésem. Megyünk január végén Stuhleckre síelni, és kiszeretném próbálni a szánkópályát is. tényleg 40 euró 5 csúszás fejenként? Asszonnyal 80 eurót kéne fizetnünk 5 csúszásért? 25 rugót?
Nem értem, hogy lehet drágább mint a síbérlet. Aki tud valamit, írjon már lécci! köszi előre is!
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2011.02.11. 11:43
Mi jan 30 és február 2 között voltunk, elég jó tapasztalatokat szereztünk. Tropolachban laktunk, mondjuk a távoli végén, ezért inkább autóztunk, de nem volt semmi gond, a ME parkolójában levő traktor-busz pedig nagyon praktikus. A pályák jók voltak, bár elég sok helyen lejegesedett.
Az automata videót mindenki próbálja ki, nagyon jópofa!
Egyébként meg mindig tudtuk, hogy a magyarok parasztok, de Nassfelden az osztrákok simán aláznak minket... A magyar megtalálja a sor rövidebbik végét (ez nem feltétlen baj), az osztrák viszont mindenkit felrúgva gázolt át a soron...grrr, borzasztóak voltak...
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.03.04. 15:39
helyes, üzemeljen minden is:D főleg most vasárnap...remélem az utolsó "drága" napon nem lesz hatalmas tömeg:D
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.25. 09:43
sziasztok,
nézem az időjárást, nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e szombaton kimenni síelni, vagy sem. Erősen plussz fokokat írnak, de pl ma reggel egész sokan vannak, ráadásul megy az összes felvonó.
szerintetek?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.