Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

lyrics által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (30)Időben csökkenő Időben csökkenő
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2004.10.21. 15:33
Velka Raca régi szép emlék,mivel itt tanultam 10 éve síelni. Első két évben rengeteg hó volt,de következő kettőben egyáltalán nem. Január elején mentünk és ott áltunk a kopár hegy tetején, mert ott volt a szállásunk. A mazoista csapattal átjártunk Martinba sielni. Képzelhetitek minden
reggel le a hegyről aztán busz, fel Martinba, majd le busz megint és este szépen felgyalogoltunk. Mindegy így is szép volt :)
A fenti Turista házban nagyon jó volt a kaja, imádtam a szlovák leveseket, meg a másodikat.
A szobák kicsit szükösek voltak, de kitörödött ezzel az esti sörözések után :)
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2004.02.22. 09:58
Tehát nyugodtan kijelenthetjük, a magasabb index
keményebb az alcsonyabb puhább cipőt jelent.
A jobb sportosan síelők keményebb még a kezdők
lájtosabban sielők az alacsonyabb indexü puhább cipőt válasszanak.
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2004.02.21. 14:00
Nagyon régen nem voltam, sajnos néha gályázni is kell. Vissza térve a sícipőmre, nem csináltam vele semmit, hála az égnek :)
Kényelmes, nem megy be hó a lé, amit el lehet várni egy satutól azt tudja

Szuper jó lett, ilyen jó cípőm még nem volt.
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.28. 16:20
Leszakadt az ég az elmult két napban 45-80 cm
hó esett, már holnap indulnék :))))))))
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
Topik: Les Orres
2003.11.20. 09:38
Voltunk Les Orres-ba nagyon aranyos kicsi hely, közepesen nehéz pályákkal. Én nem javasolnám a március közepét mert a pályak alacsonyan vannak,
ebben az időszokban már foltos és sokat kell kásába nyomnotok. Ha lehet márcis első hetében menjetek max második.
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.18. 09:44
Val di Fiemme :) a nagy kedvenc azt hiszem most megyünk oda hatodszor. Minden éveben itt tartjuk besielésünket. Nagyon jó hely, ha nincs hó nincs gond majdnem minden pályát beágyuznak, szélesen, vastagon. A felvonók nagyon kényelmesek, kivétel nélkül mindegyik ülős.
Valamikor a 90 években itt volt az ollimpia ezért az összes felvonót felújították. A pályák szélesek nem igazán nehezek, közepes sítudással minden pálya sielhető. Obereegen felé található egy Fisa pálya, nagyon jó, ha szerencsétek van még egy nemzetközi versenyt is láthattok élőben.
A bérletetek jó a Bellamonti és a Passo Rollei pályákra, ha gk-val lesztek érdemes átmenni egy egy napra. A Belemontei pályák lájtosabbak, ha szeretitek a kihívást Passo Rollén van egy fekete pálya melyet érdemes megkostólni.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.18. 07:52
Nem jól érted, fél óránál is többet töltöttem benn mikor megvettem, úgy éreztem a világ legjobb cipőjét vettem. Aztán másodjára már kicsit gyanus volt a dolog. Tegnap egyébként felszerelés javítással, vaxolással töltöttem az időt körülbelül két órát voltam benne. A belépéstől számított másfél orán keresztül megint azt éreztem fantasztikusan jó, de végén megint a boka alatt kényelmetlennek találtam. Talán a pályán kéne taposnom egy kicsit és beáll.

Egyébként nincs sarok emelő benne, viszont egy kis trükkel meglehet emelni, de a kérdés az érdemes e mivel ennél a cipőnél eleve a jobb tartás érdekében a sarok kivülről emelt.
Nem akarok orra bukni :) jó csak hüjéskedek.

lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.17. 14:31
A cipő novicsento új Atomic, valamilyen 9-es.

Most nem tudom megnyugtattál e :) lehet, hogy mennem kéne egy hetet vele aztán jó lesz vagy
a lábamat lefogyasztom a boka alatt :)

Egyébként ez egy keményebb cipő mint az ugyanebben a sávban lévő Nordikák, vagy Salamonok.
Azért is vettem mert a puha cipök a száguldásam alatt hamar kinyeklettek, na meg a csattok törtek
mint a nápolyi.

No akkor most reménykedek, majd megírom a tapasztalatokat.

lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.17. 10:00
AgentOrange köszi a választ, de nem erről van szó,
a probléma nem a béléssel van, az szuper, a külső
boka alatti rész szük. A műanyag házat kéne megszélesítenem 2-3 mm van szó.

A kérdés milyen műanyagból vannak a házak, hőre lágyulnak, mivel lehetne feszíteni.
lyrics
30 élménybeszámolót írt
30
20 éve tag
2003.11.17. 08:24
Utolért a végzet. Hét évig használtam teljes megelégedéssel cipőmet, mely egy kemény verseny cipő volt. Sajna elöregedet és eltört a műanyag.
A vásárlással elég sok időt töltöttem és mégis most kétségeim vannak. Úgy érzem a cipő
a boka alatt szűk. Tudtok ötletet adni milyen módszerrel tudnám kiszélesíteni.
Csinált valaki már ilyet ?

A tippeket előre is köszi.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.