Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Christína által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (31)Időben csökkenő Időben csökkenő
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.22. 10:17
Most megnyugtattál egy kicsit. Mi hétvégén készülünk, szezonzáró síelés lesz és a hétre írt meleg miatt én is aggódok.
Legutóbb febrár végén fogtunk ki ilyen meleget Annabergen és délutánra már nem volt élvezhető a pálya.
A sors fintora persze, hogy 1 hete Kaprunban a gleccseren nagyon hideg, szél és hóesés volt. A köd miatt a gyönyörű tájból semmit nem láttunk.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.09. 20:22
A 15,16,17-es pályák jók lennének, de azok magasságából ítélve szerintem május közepén ott már nincs síelhető hó.
Meggondoljuk áprilisra a Stubai gleccsert. Második vagy, aki ebben a fórumban Tux helyett ezt ajánlja.
Előzmény: (klaci 86997)
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.08. 21:54
Szia, köszönöm szépen a válaszod. Pont azt néztem én is, hogy a 9-es és 12-es pályákhoz piros pályán is kell csúszni.
Gyorsan el is dőlt, hogy ezt a túrát most kihagyjuk.
Március közepén Kaprunba megyünk, ha az jó lesz, akkor április közepén még lehet visszamegyünk oda.
Előzmény: (RM 86751)
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.06. 10:24
Májusra szervezett gleccsertúra miatt érdeklődök a tapasztalatokról.
Milyenek a hóviszonyok május közepén?
Ahogy elnéztem elég sok a piros pálya. Mennyire jó terep ez egy nemrég még kezdő, most már középhaladó, de még mindig inkább kék pályás síelőnek?
Köszönöm előre is a válaszokat.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.03.02. 15:32
Mi 26.-án megyünk és akkor még jó hó van.
Itt lentebb néhány hozzászólással is írták, hogy március vége a hegyen még nagyon jó. A völgyben már lehet 15 fok is.
Előzmény: (Gervi 86397)
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Mariazell
2010.03.01. 22:13
Annabergre is 45-60 cm havat ír, mégis kásás, olvadt, nem igazán élvezhető. Arról nem is beszélve, hogy helyenként a föld is kikandikált. Sajnos a meleg rendesen hazavágta a pályák minőségét.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Annaberg
2010.03.01. 22:10
Február 27.-én voltunk Annaberg-en.
Délelőtt még elviselhetők voltak a pályák, de délutánra már nagyon buckás, kásás volt, alatta pedig jeges, néhol a föld is kilátszott.
Reggel a tányéros felvonó pályájáról nem tudtam lejönni, inkább lecsatoltam és gyalog jöttem. Életemben először síeltem ilyen vacak pályán. Paradicsomnyi jégdarabok között. Lentebb a lankás részen visszacsatoltam, ott pedig a ratrak nyoma annyira belefagyott, hogy úgy éreztem magyam, mint felújítás előtt az M7-esen Székesfehérvár felé.
Utána felmentünk a Hütte mögötti jobb oldalon levő négyüléseshez. Az erdőn keresztül minősíthetetlenül vacak volt a pálya, több részen elviselhető, de délutánra nagyon kásás volt és igencsak buckás. Január 21.-én, pont hóesés után voltunk, Akkor tökéletesen karbantartott pálya fogadott. Most hétvégén a meleg sajnos megtette hatását.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.25. 15:32
Mi szeretjük Annberget, van a gyerekeknek a tányéros felvonós hosszú nagyon lankás pálya. És a rövidebb négyüléses is kék pálya, jó hosszú. Én azon még nem tudok lejönni, csak oktatóval, de a férjem és a kisfiam már azon síel. Igaz ez 20 km-re van Annabergtől, de a Mariazell-i szállodát nagyon szeretjük, így inkább autózunk egy kicsit.
De lehet most kipróbáljuk Mariazell-i pályát.
Barátaink most értek ki. Azt mondták szép az idő, van hó 50 cm. De a pályán még nem voltak, csak a városban.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Topik: Mariazell
2010.02.24. 16:52
Mi is február 26.-án megyünk Mariazell-be síelni.
Engem is nagyon érdekel a hóviszony, mert van ugyan vastag hóréteg, de hétfő óta elég meleg van és a hétvégéig ez nem változik az előrejelzés szerint.
Hol lesz a szállásotok? Mi a Goldene Krone Hotelbe megyünk.

Síelni Annbergen szoktunk, a Mariazell-i pályát még nem próbáltuk.
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.02.19. 22:43
Március 13-14.-re keresek oktatót Kaprunba, ha lehet egyénileg. Olvastam, hogy akkor csoportos oktatást szerveztek tudsz segíteni oktató keresésben? Szállásunk már megvan.
Én kezdő és középhaladó közötti szinten, a férjem középhaladó szinten van.
Előzmény: (Stani 85012)
Christína
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
2010.02.19. 22:39
Szeretném kérdezni, március végén Kreischbergen milyenek a hóviszonyok. Most szerveznek egy hosszú hétvégés túrát oda, de nem nagyon szeretnék latyakos hóban síelgetni.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.