Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.11.10. 20:17
Köszönöm a válaszokat, megveszem mindenképpen a burton lapot kötéssel és max ha gond van a kötéssel akkor kicserélem egy fémcsatos-ra. Engem a gyors kanyarodás nem érdekel annyira, inkább az ugrálás és trükközés.
Ha kipróbáltam mindenképpen megosztom veletek a tapasztalataimat a lapról és kötésről.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.11.10. 14:35
én is burton rajongó vagyok vagy mi (viszonylag) de azért lebeszélnélek a burton kötésről, elég lágyak szerintem, ami nekem csak jó, mert két ünnep között is csak alulról karcolgatom az 50 kilót, de szerintem neked jobb lenne, ha találnál egy fém alapú kötést. a deszka miatt nem aggódnék a helyedben, mert szerintem ami jó a 180 centihez, azzal 88 kilóval nem lesz gondod- persze a deszka rendeltetésének megfelelő használat közben. jövő héten menj ki a hó showra, fogj magadnak valakit, aki ért hozzá nagyjából és nézz körbe a börzén!
(amúgy hozzátenném, hogy ugrálni inkább keményebb lap kell, de neked egy sima "all terrain" vagy all mountain" lap tökéletesen megfelel, a gyártók 90%ban ilyeneket csinálnak, szerintem felesleges kifejezetten keményebb lapot keresned, hacsak tényleg nem száguldozni akarsz)
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2011.11.10. 12:09
Emlékeim szerint a Custom egy freestyle lap, ami viszonylag puha. Ez kezdéshez nem rossz dolog, de hosszabb távra akkor érdemes ilyenben gondolkodnod, ha inkább az ugrálós része érdekel a dolognak és nem a hosszú gyors kanyargás, ahol a stabilitás fontosabb.
Üdv
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.11.10. 12:00
Köszi a válaszokat!
Előzmény: (gyf 123728)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2011.11.10. 10:31
A 2. kupacról mindenképpen lebeszélnélek.
Ezek 0-ra írt deszkák lehettek, amit ügyes dekoratőr, barkácsemberek optikailag tuningoltak.
A szerkezetről semmit nem tudni, rejtett hibák rejtve is maradnak a festék (smink) alatt.
Hüttézni, parkolóban villogni kiváló.

Az elsőre deszkával kapcsolatban tedd fel a kérdést az index fórumon, ott evee kolléganő nagy burton rajongó, talán tud speckót mondani!
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.11.09. 19:46
A deszka hossza jó lenne mert 178 cm magas vagyok és kb az államig érne, itt a súlyommal van egy pici probléma, mert keményebb lap kell nekem, ezért is kérdezem tőletek ezek mennyire kemény lapok.
Szóval a súlyomhoz elég lenne valamelyik lap ezek közül?
A burton lap kötéssel elég jónak tűnik, de vajon elég lenne a súlyomhoz?
Előzmény: (badzoli 123707)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2011.11.09. 19:43
Kéne tudni a magasságod. Illetve, ha az állad alatt méred a talajtól és az 155cm, akkor jó lehet. A legelső ökölszabály, hogy a deszka az állad alattig érjen. Ha a magasságodhoz kissé túlsúlyos vagy, akkor is inkább keményebbet, mint hosszabbat. Pláne kezdéshez nem túl kellemes a túl hosszú deszka.
A lábméreted nem extrém, így nem kell wide lapot keresned.
programozó
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2011.11.09. 19:32
Sziasztok!
Erről a deszkáról és kötésről mi a véleményetek?
Elég lenne a 88kg-os súlyomhoz és a 42.5-es head premium bakimhoz?
Erről lenne szó:
https://sielok.hu/apro/hirdetes/12842/
vagy lenne még egy másik amiről nem lehet sokat tudni, de árba jó lenne nekem,
https://sielok.hu/apro/hirdetes/12836/
Előzmény: (coolman 123500)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2011.11.07. 10:52
köszi

akkor valószínű egy jó állapotban lévő használt deszka lesz az "áldozat"

aki csinálni fogja, airbrush technikát használ, gondolom Ti is úgy csináltátok. még annyi kérdésem lenne, hogy a festésre kell e vmi extra felület, hogy védje a mintát?

köszi
Előzmény: (coolman 123500)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2011.11.06. 12:21
szia Marky!

Ahhoz nem kell festetlen simán rá lehet fújni. Mi már csináltunk olyat. De az ebay-en lehet venni deszka matricákat is.

üdv: cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.