Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
PrtyGbr
21 élménybeszámolót írt
21
10 éve tag
2014.02.12. 23:50
Scotty Lago tényleg eléggé pro, de egy árva szóval se mondtam, hogy a flow rossz lenne, ami azt illeti egyetlen márkát sem említettem.
Morfologus a "gyors csatolós" kötést kérdezte. Ez alatt én step-in kötést értek, step-in kötés alatt pedig a lehajtható hiback-kel rendelkező kötéseket értem. Ezekről pedig több negatívumot hallottam, mint pozitívumot, ezért én a hagyományos kétpántos konstrukcióra szavazok, bár nyilvánvalóan van olyan step-in kötés is, ami alázza sok kétpántos társát.
Előzmény: (badzoli 169535)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2014.02.12. 12:52
Scotty Lago elég pro? Ő a FLOW top ridere. Szerintem az új szériás Flow kötések vannak olyan jók is, mint amilyen kényelmesek.

A Flow, vagy APO, vagy SP meg nem step-in!
Előzmény: (PrtyGbr 169470)
PrtyGbr
21 élménybeszámolót írt
21
10 éve tag
2014.02.12. 00:23
Én ugyan még nem használtam step-in kötést, de szerintem nem véletlen, hogy az összes pro rider sima racsnis kötést használ... Szerintem az a legjobb.
morfologus
141 élménybeszámolót írt
141
11 éve tag
2014.02.11. 23:51
Azon gondolkozom, hogy a szezon végi akciókban beszerzek egy gyors csatolós kötést a kényelem érdekében.
Szeretnék 30-35E körül maradni, akár jó állapotú használt is érdekel. Flow már akad ennyiért, SP is akciósan, talán ebayen Apo is található. Mit ajánlanátok?
Ilyen rendszerű kötéssel még nem csúsztam, racsnishoz képest mennyire reszponzív? Elő szokott fordulni, hogy meglazul az előre beállított állapothoz képest?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.