Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
perszephone
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2016.01.05. 14:05
Köszönjük a részletes beszámolót, jó volt olvasni. Szólok majd a Fiúknak, hogy még véletlenül se menjenek a lezárt pályákra! Örülök, hogy jó helyre foglaltunk pályaszállást (14-es pálya) Az biztosan működni fog:)
Előzmény: (Liv77 185517)
Liv77
54 élménybeszámolót írt
54
13 éve tag
2016.01.04. 15:33
Sziasztok!

Még karácsony előtt dec.20-23. voltunk Jasnán. Azzal kezdem, hogy nekem nagy kedvencem ez a síterep, közel van, sok pálya van, sok ülős felvonó:) stb. Nem sok pálya üzemelt, de azok jó állapotban voltak, az 5a pálya azonban már kikopott, kerülgetni kellett a köveket és a kilátszó földet... Az 5-ös, 14-es kék nagyon jó volt, nekem a piros 11-es volt még a kedvenc. A 13-as kék pályán szokásos tömeg, mindenki ott tanulgat síelni. Volt szerencsém kipróbálni az 1c és 1b pályát, pedig azok le voltak ugyan zárva... de annyian indultak el rajta, hogy gondoltam miért ne! Hát nem kellett volna... az hagyján hogy a hóágyúk által készített hatalmas buckákon kellett lemenni, a pálya teteje még jó is volt, de a közepétől inkább jégmező volt! Szó szerint leereszkedtem és nem síeltem, mert attól féltem, hogy a lábam töröm... Szóval a tanulság az, hogy nem véletlenül zárnak le pályákat! Dec.23-án viszont jött megint a meleg és kezdett olvadni a hó... még több követ hozva a felszínre. Aki szilveszter környékén járt arra, meg is értem a csalódást. Mindenképp kell a pályáknak pár hét hideg, hogy tudjanak ágyúzni, és jó esetben igazi hó!!! A héten már havat mondanak:)))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.