Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kovix
8 élménybeszámolót írt
8
8 éve tag
2016.01.06. 16:29
Szia Chopoker!

Nemtudom ki miről írogatott itt, de Chopok/Jasnán karácsony előtt dec. 18.-án síeltünk a barátommal és teljes áron volt a jegy azaz 38 €!!! 20-25%-os nyitvatartás mellett az nem túl korrekt. Igaz akkor még nem volt olyan köves, mint dec. 30.-án. (az már síelésre alkalmatlan volt)
Chopok 38 €-t akkor ér ha van 50-60 cm természetes hó és ki lehet használni az adottságait, ami egyébként nagyon jó.

Véleményem még, hogy az osztrák sí központokat ne hasonlítsd a szlovákokkal semmilyen formában, mert nem egy súlycsoport a kettő.
Előzmény: (Chopoker 185483)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2016.01.04. 01:20
Ha jól értem karácsony elōtti árat hasonlítottál össze karácsony utánival. Ha jól emlékszem itt arról írogattak néhány hete, hogy Chopokon 14,90 volt a jegy ár karácsony elōtt.

Több osztrák topicban 20-30 perces jegyvásárlási procedúrára panaszkodtak. Lehet tanulni a TMR-tōl, a gopass oldala publikus!
Előzmény: (Robin 185382)
Zagyi
45 élménybeszámolót írt
45
8 éve tag
2016.01.01. 21:49
Köszi Robin .Örülök,hogy eggyetértesz velem.
Előzmény: (Robin 185382)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2016.01.01. 21:21
Így van , elég durvának tűnik ! 2 hete a Nétetországi Garmisch-Partenkirchenben csúsztam ami hasonló adottsággokal rendelkezik sokféle tekintetben mint Jasna !
Ami szembetűnő különbség volt az hogy a pályáknak kb az 1/3-a működött és a napi 41 eurós bérletet 21! euróért adták !
Tehát van mit tanulni tőlük !
Előzmény: (zé 185309)
56 élménybeszámolót írt
56
16 éve tag
2015.12.31. 07:58
durva az a 38
(viszont idén tényleg nem kevés minuszt kell majd elkönyvelniük a rövid szezon miatt a síterepeknek és most már nem csak a kicsiknek)
Előzmény: (Zagyi 185306)
Zagyi
45 élménybeszámolót írt
45
8 éve tag
2015.12.30. 23:34
Köszi Kovix a beszãmolót.Én szlovàkiai vagyok de néha már èn szégyenlem magam azért,amit a Chopokon nyújtanak 38€-ėrt.
Előzmény: (Kovix 185283)
Kovix
8 élménybeszámolót írt
8
8 éve tag
2015.12.30. 20:16
Sziasztok!

Ma 2015.12.30.-án voltam Chopok/Jasnán.
Gyakran járok ide szeretem ezt a helyet, de ilyen körülményekkel még nem találkoztam!
Sajnos a pályák csak nagyon kis része (kevesebb mint harmada van nyitva), síelni persze csak teljes áron 38 €/nap lehet.
A hóágyuk folyamatosan mentek és az ebből kialakult nagy buckákon/dombokon lehet csak síelni. (nem kellemes)
A déli oldalon az összes működő pálya használhatatlan, mert olyan kevés rajtuk a hó, hogy mindenhol hóekézve kell jönni és figyelni a köveket, ha nem akarjuk kukába dobni a leceket, a baleset veszélyről nem is beszélve.
Az északin az 5, 14, 11-es síelhető már ha nevezhetjük annak az embertelen tömeg miatt. Viszont az északi oldalt található 5A átcsúszó pálya a zöld jelzés ellenére csak a síléc levételével gyalog tehető meg a kövek és sár miatt.
Javaslom mindenkinek, hogy a következő 2-3 napban ne menjetek, mert olyan mennyiségű havat képtelenség gyártani, hogy ezeket a pályákat rendbe hozzák.
A vicc az, hogy a profit mindennél fontosabb és mellékes, hogy hány pár lec és snowboard megy tönkre és esetleg hányan fejelik szét esés közben az egy-két méterenként megtalálható sziklákat, köveket. Reálisan nézve a déli oldalt ki sem szabadna nyitni, az északit pedig csak helyenként.

Ezen felül délelőtt az északi oldalon egy órát áltak a felvonók áramszünet miatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.