Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
pinter14
20 élménybeszámolót írt
20
11 éve tag
2017.01.10. 18:11
Senkit nem tartottam fel, mire kapuhoz èrnének lassabbak màr hetedhét országon túl voltam. teljesen ures szek is ment el amugy...
Viszont en azokat utalom akik azon a 15 méteres szakaszon töltenek minimum 2 percet mikor lehetne haladni.
De sztem senkit nem zavartam. Ha hosszu sor volt egyből mentem tovàbb balra meredek részre, ott amugyis mindig jobb a sikultura tapasztalatom szerint.
Előzmény: (csabor 192369)
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2017.01.10. 14:59
Valahogy úgy érzem ezt a hozzászólást a túlztt őszinteség miatt nem fogják élménybeszámolóként kiemelni. :D
Azt nem értem, hogy ott van Visegrád. Folyamatosan kommunikálnak. Mindent. Az első a vendég, a második a vendég és a harmadik is a vendég. Nem kendőznek el semmit, nem vágnak át senkit. Nem is cincálja szét őket senki, örömmel megy vissza mindenki.
Visegrádon még soha nem volt olyan, hogy nem tudtak visszaadni. Múltkor kezdésnél egy 5-6 centi vastag pénzköteggel kezdtek. 500-1000-2000 forintos címletekből is felszerelkeztek előre. Vajon miből találták ki, hogy igény van a pénztárban visszajáróra?
Eplény adottságai elvileg szuperek lennének. De olyan mintha valaki egy botfülű karmester irányítaná a helyi zenekart.

"Ja egy kerdes tudja vki, hogy a jegyen van vmi kaucio vagy sieles utan kuka? Mert errol se mondtak egy szot se."
Olvass vissza, jókat fogsz derülni kaució kérdéskörében.
Előzmény: (tomace 192289)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2017.01.10. 12:36
Ezeket a balról megelőzősöket amúgy rendesen tudom utálni!

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (pinter14 192336)
pinter14
20 élménybeszámolót írt
20
11 éve tag
2017.01.09. 22:10
Nem tekintem csodának, mindig összejött... amúgy ha balra megelőzöl mindenkit,és a meredek falról a kapu előtt egy intenzívet fékezve érkezel, akkor nagyon gördülékenyen lehet haladni.

A pálya állapota nekem idén 3-ból 3-szor jó volt.. persze egy idő után buckás meg néha kemény , és igen hátul valóban alma nagyságú jéggolyók voltak , (plusz jó lenne ha 10-szer ennyi szintkülönbség lenne, de itt az alföldön nehéz megvalósítani) de föld /kavics csak a hátsó csákányos nyomvonalán volt minimális. pályán sehol!
Előzmény: (tomace 192321)
tomace
16 élménybeszámolót írt
16
7 éve tag
2017.01.09. 19:42
Haat azert ha a 4 ulesesig odacsusztal vegig a kapuig, keresztul a benazo tomegen akkor az csoda. Nem a hezagos sor vegeig, hanem a kapuig.
Viszont igazad van rosszul iram nem jeg golyok, hanem ratrakolas utan maradt osszetomorodott kemeny hogolyok, de baromi nagyok, ilyennel Ausztiaban seol nem talalkoztam, nem azt mondom, hogy nem lehet lemenni rajta, de szetmegy az ember terde rajta rendesen, meg meglepo mikor tlalkozik vele az ember.
Előzmény: (pinter14 192320)
pinter14
20 élménybeszámolót írt
20
11 éve tag
2017.01.09. 19:33
Valóban mindenhova oda lehet csúszni... meg kell picit engedni.

Ugyanaznap voltam kinn, pályák mindenhol jók voltak, néhány irtó kemény havas, de nem jeges!!
Előzmény: (tomace 192289)
Kamperos
202 élménybeszámolót írt
202
13 éve tag
2017.01.09. 19:15
Ezt a hozzászólást a szerkesztőség nem fogja kiemelni!:D

Szinte szóról szóra igaz,amit írtál.Kis gyakorlással bármelyik felvonóhoz oda lehet csúszni.Akár a kereszteben álló balfácánokon keresztül...

Az étterem árak már elérték az osztrák árakat a többi kicsit késik.(kiszolgálás,színvonal,stb)

A napi bérletet vagy hazaviszed,elrakod emlékbe,bedobod a kukába vagy a pénztár mellet van egy doboz,ahova bedobhatod és újratöltik majd holnap valakinek...
További jó szórakozást Eplényben!
Előzmény: (tomace 192289)
tomace
16 élménybeszámolót írt
16
7 éve tag
2017.01.09. 10:55
Tegnap voltam eloszor Eplenyben, hat nagyon amator az egesz de azert 4-8 órára élvezhető.

9:30-ra ertunk oda, meg volt hely az also parkoloban, de 10:00-re mar megtelt.
Silec berles halado lec egy fajta van osszesen, hiaba ir a honlap kettot (az viszont eleg rossz). Hozzaertest se lattam tul sokat a kolcsonzoben a 185 cm-es magasagomhoz 160 cm-es leccel akartak kiszurni a szememet 170-175 helyet.
A silec beallitas kint tortenik a -15 fokban ahol 10 percet kell sorban allni kezedben a bakanccsal, hogy mire bemesz, hogy felved annyira kihul, hogy alig tudod mar felvenni.
Jegyvasarlasnal szinten 15 perc sorban allas, mert a penzarosok nincsenek a helyzet magaslatan, 10:15-kor sem tudnak mar visszadni.
Utana a hegy tetejen szembesulsz az atveressel, reggel ki van irva a honlapon, hogy melyik palyak vannak nyitva a valosgban zarva volt a Q2-es es az A4-es is... Vmikor 13:00 korul nyitottak meg oket.
Palya jelzesrol, hogy melyik palya kek-piros vagy fekete ne is almodj. Utiranyjelzo tablakrol szinten ne.
A negyulesesnel a kiszallas annyira rosszul van megcsinalva, hogy 2 percenkent meg kell allitani az egeszet.
Az ettermben mar 11:30-kor mar elfogyott a pogacsa a kiszolgalas meg itt is siralmasan lassu. A kaja viszont jo es viszonylag normalis aron van. Ja etterem ahol nem kint kell ulnod osszesen 1 db van.
A palyak A1,A7,A6,Q3 nagyon jok, mig a Q2,A4 nagyon gaz. A Q2,A4-es palyan 2 oklomnyi jeggolyok maradtak ratrakolas utan is vmint a palyak kozepen egy felmeter magas palyaelvalaszto mint az autopalyakon ;)
14:00-ig sorban allas nelkul lehetet hasznalni a negyulesest utana max 2-5 perc volt. A palyakon delig nem volt tomeg utana mar nagyon kellett kerulgetni a palya kozepen acsorgokat.
Ja az osszes palya ugy van megcsinalva, hogy nem lehet besielni a felvonohoz, mindenhol setalni kell hegynek fel, vagy mindenkeppen, vagy csak a palyan acsorgok miatt, egyedul az A4-esnel tudsz besielni a liftig.
Ja igen a kapukrol nem szolva, nem a normal fejmagasig ero kapuk vannak, hanem 50 cm-eresek, amig nem is erzekelig kabaton keresztul a jegyet, csak ha kifacsart pozban 10 masodpercig ott tartod pont a zsebet, ezert is lesznek sorok.
Szekreny megorzok, nem hallgattam vegig a panaszt, de vagy sor kerult vkinek a szekrenyebe a cipoi helyett vagy mindegyik kulcs nyitja az osszes szekrenyt, egyik eset se tul jo.
Intersportban semmilyen felszerelest nem lehet vasarolni, na jo lehet , hogy volt 2-3db sisak, fotokat tudsz venni naluk.

Osszesegeben elvezheto, ha mar nyitva van 4km palya, viszont ha kicsit hozzaertobbek lennenek akkor egy tok jo siterepet tudnanak csinalni belole.

Ja egy kerdes tudja vki, hogy a jegyen van vmi kaucio vagy sieles utan kuka? Mert errol se mondtak egy szot se.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.