Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.11. 22:14
Koszi az infot.Olvastam en is, de az abszolut nem az a lec, marmint ami a parametereit illeti. En 80 euroert kapnam meg Salamon kotessel es valami nagyon profi magasitoval.
A tavaj kolcson kertem egy Salamon Equipe 10est vagy milyent es annyira szar leccel eletemben nem mentem, annyira lagy volt, hogy nem tartott a kanyarban, pattogott el az eleje. Es ilyen forumokon fel volt dicserve.
Koszi a linket en is lattam, de ezt csak egy ember irta, ahoz, hogy meggyozzenek ahoz legalabb 10en ugyan azt kell irjak es aztan jovok en, na, de most azt hiszem ezt megveszem es majd irok esetleg ide egy par sort rola, habar eddig volt egy olyan Volkl lecem amibol csak 390et gyartottak versenyzoknek, eddig az volt a kedvencem, igaz, nagyon el volt fenve, de ugy is olyan stabil es konnyen iranyithato 193as volt, hogy meg sziklasizni is azzal mentem, persze faraszto lec volt, de tudta a dolgat.
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2009.11.11. 21:15
h69:
Én még nem mentem vele (szerencsére), katalógus alapján f@sza az építése, de itt pl. a leggyengébb értékelést kapta az egy évvel újabb modell a Kneissl-k között:
http://www.newgear.net/skitest_skis.asp?LA=EU&SP=SKI&YR=2007&BR=KN
Sőt nem is emlékszem hogy kapott-e valaha valami 7-es alatti értékelést itt. Régebben király sík voltak a Kneissl-k Apum is elsőnek kapott egy Ergo CG-t, azzal a roi emelt ultrakönnyű horrordrága tönkremenős svájci spéci (nem ESS) kötéssel, basszus nem jut eszembe a neve, ööööööö, megvan, Cavinton!
Aztán amióta kivonult a versenysportból, azóta inkább nem nyilatkozom róluk....
Az áruk önmagában nézve, mint egy számérték, az jó.

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (h69 73338)
h69
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2009.11.11. 13:50
En vegre rajottem, hogy jobb ha rovidebb leccel sizek, mert eddig 193as leceket hajtottam, vagy ok engem. Igaz, joval stabilabbak, de a tavaj kibereltem egy 173ast es egy 178ast, hat az orias ugrolec utan ezekkel nagyon konnyu volt menni es a nap vegere nem voltam kinyirodva, na, de 173ast azert nem vennek.
Most dontottem el, hogy egy 178cm (113-68-96) (2007-es evjarat) Kneissl Supermoto-t veszek, igaz meg ezt nem probaltam ki es nem sok embernek lattam a laban ezt, esetleg valaki tudna mondani egy par szot rola?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.