Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbérlet átruházása

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbérlet átruházása
2010.02.22. 21:49
Ne haragudj, látom moderátor vagy, és nem tudom meddig lehet elmenni az offolásban, de...

1. Nem sántít. Én Németországban lakom, és fölháborít a körülmény, hogy mialatt az én adómból épült világszínvonalú autobahnrendszert egész Europa térítésmentesen igénybe veheti, engem ahány kis banánköztársaságon csak keresztülhajtok, mindenhol újra és újra lehúzhatnak. Tessék már kicsit europai léptékben gondolkodni!

2. Nagyon szomorú vagyok mindig ennek a nagyon magyar, "bezzeg máshol kolbászból van a kerítés"-mentalitásnak a hallatán!
35 € nagy pénz, mindenhol a világon! nekünk is sokat kell dolgozni érte, ezért elvárom, hogy az érte nyújtott szolgáltatás ésszerü arányban álljon vele: 35 €-ért megváltom tehát, hogy egy napon belül (ami sílift viszonylatban persze legjobb esetben 7 óra; az esti síelésre ugye már új jegyet kell váltani)annyit ülhessek a liften, amennyi a torkomon kifér. Attól mert hatodmagammal használom a bérletet, NEM FOG 6X ANNYI CSÚSZÁS férni a nyitvatartási idöbe. Akkor meg legyen már mindeg<!
Előzmény: (Agent 85611)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.