Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Lengyelország
Bialka Tatrzanska
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Harnas*** - felnőttbarát hotel a Zakopane sírégióban, Bukowina Tatrzanska településen
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
doki1964
11 élménybeszámolót írt
11
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bialka Tatrzanska
2020.03.03. 19:49
Hétfőn (márc.2) voltunk síelni Bialka Tatrzanska síterepen. Pár napos lengyel túra keretében látogattuk meg a feleségemmel és egy baráti házaspárral pályát, egyébként Bukowina Tatrzanskán laktunk (NAT hotel, nagyon rendben volt, reggeli hibátlan, pici wellness, jó ár) ami kb. 8 km-re van,síbusz is jár, mi autóval mentünk át.

Kotelnicán kezdtünk kb 10 körül, viszonylag sokan voltak, de a tömeg eloszlott az ottani pályák és a felvonók között. Utána szépen sorjáztunk a másik vége (Kaniówka) felé kb. 2 óra volt komótosan, volt olyan pálya ahol kétszer is lejöttünk, majd így vissza.

Sztem a "közepe" a legjobb, a Jankulkowszki Wierch két oldala, mert ott teljesen új hatüléses, felvonók vannak, bár a többi részén is ülőszékesek általában, csak régebbiek, de megfelelőek. A Kaniówkán vannak tárcsásak is.

A síterep szinte teljesen kék, a pályák szélesek, így nagyon ajánlottak sztem a családosok és a kezdők számára. A nagyobb tudásúak is élvezhetik egy ideig, de nagy kihívásokra ne számítsanak.

Egy dolgot hiányoltam, a nagy színes sítérképeket a lifteknél, azokat a lengyelek elfelejtették kirakni.

Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, éjjel esett, nappal 5 C fok volt,így hókásában nyomtuk, ami nem a kedvencem. Cserébe viszont volt napsütés is. A síbérlet árak barátiak, korcsma mindenütt van, a kaja jó és megfizethető.

Nekem bejött, biztosan visszajövök egyszer (ha mínuszok lesznek).
IMG-20200302-130930.jpg
IMG-20200302-123705.jpg
IMG-20200302-1218472.jpg
IMG-20200302-133518.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.