Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Koronavírus-járvány

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Koronavírus-járvány
2020.07.07. 15:05
Vettem a fáradtságot és rákerestem. Lefordítom az én helyzetemre. Pécsett, ahol élek az egész szezonban kb. három síelésre alkalmas havas nap volt. A vírus miatt akkor sem ment a 60 éves felvonó. Azért ennek a használata kicsit baleset-veszélyesebb, mint amikhez szokva vagyunk. A kezeletlen pályáról nem is beszélve. Én mondjuk szeretem, de nem én vagyok az átlag. Menjek Eplénybe? A bruttó 8 km-re? Kb. 3 óra oda és annyi vissza is. Ugye nem gondolod komolyan. A legközelebbi valamennyire is használható pálya Maribor, már túl van azon a határon amit napi síelésre be lehetne vállalni rendszeresen, és arról nem is szólva, hogy itt bőven kell kompromisszumot kötni. A vége az, hogy számomra nincs más alternatíva csak Ausztria. Jellemzően ide járok már jó ideje, és ahogy mondják, bizonyos szint fölött nem megyünk bizonyos szint alá. Ha ez valami ok miatt nem megy, úgy elengedem az egészet. Szerencsére, ahogy melegszenek a telek, lehet itthon montizni.
Előzmény: (skioutlet 209342)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.