Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Fogadó a táncoló kecskékhez - szállás Galyatetőn, a mátraszentistváni Síparktól kb. 3 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csani74
20 élménybeszámolót írt
20
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2020.02.03. 21:44
Tisztelt Nelson79!
Mindenkinek jó minden, csak az nem ha a telefonon nem azt mondják ami van. Sokat járok ebbe a centrumba annak ellenére, hogy mindig lebeszélnek vagy esetleg kinevetnek a "szomszédéknál sielő barátaim. Tavaj nagyon szerettem itt sielni. Minden sokkal jobban volt szervezve mint az idei szezonban. Nem álltak le a felvonók gyorsabb is volt a 4 személyes székes. És elfogadtuk azt ha valami nem pont úgy alakult. Valamiért kiragadják írásomból a palyavéleményezésemet amit most is tartok. Azt gondolom, hogy ha meleg hóhiányos a tél, akkor azt az üzemeltető is tudja. Véleményem szerint egy szolgáltatás minőségbeli romlása esetén nekik kellene elgondolkodni hogy tudja e még a centrum a feladatát. Azon csak mosolygok hogy észre sem veszi írásomban hogy az idei szezonban a liftek meghibásodásából mennyi gond volt. Ám ha önnek mindegy, hogy egy kifizetett terméket vagy szolgàltatást nem kap meg, vagy csak részben, akkor már csak annyi van hátra, hogy gyorsan meg kell ismerkedjünk! 😃 Ön befizeti a sielést a centrumba, én azt mondom hogy leállt a felvonó, de a pénzét nem tudják visszaadni , MIVEL ÖNNEK MINDEN JÓ!!! így minden háborgás nélkül átadja nekem a kártyát 1000 Ft ellenében, majd hazamegy. Én meg sielek egy jót a latyakban. Az a baj hogy ami nincs az a GERINC!! -
-Jónapot kívánok! Érdeklődők hogy milyenek a viszonyok? Pálya? Hőfok?...
-Jónapot kívánok! Nos a tegnapi nagy meleg miatt eléggé eláztak a pályák amin az esti eső nem javított, és mára is meleget meg erős szelet jósoltak,ami miatt leálhat a lift.
Nos ha ezt elmondták volna GERINCESEN ŐSZINTÉN akkor most senki nem írsogálna a bejegyzésemhez mert nem létezne.
Továbbra is az a véleményem, hogy azt kár védeni amit nem lehet mert nincs.
Előzmény: (Nelson79 208068)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.