Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Mantara Vendégház - 6 hálószobás üdülőház a Mátraszentistván Sípark közvetlen közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2023.01.29. 22:45
Feleslegesen vitatkoztok! Részben mindkettőtöknek igaza van! Bizonyára az alma és a körte esete amit össze akarunk hasonlítani! Magyarország nem Ausztria! Nem is volt, nem is lessz! Két egyforma domboldal sincs még országon belül sem! Mindegyiknek megvan az előnye-s a hátránya! Mindenki a más munkáját jobban tudná csinálni! Ez jellemző ránk magyarokra, ilyen nemzet vagyunk, szeretünk sírni! Sírva vigadunk! Sokszor nem tudom, hogy dicsekedni vagy panaszkodni akartok, mikor azt mondjátok, hogy a szemetekbe ment a hó , mi lesz a bérletesekkel stb stb! Ha már idén feljutottál-s bérleted is van, akkor te már síeltél is, fogsz is idén! Gondolj arra is aki el sem jutott, lehet el sem fog, vagy ami a legrosszabb sosem volt és sosem fog! Mindenki a maga szintjén nyomorog! Az alsó balos tényleg szxar, de csak ha sokan vannak!Itthon egyik pálya sem komoly, viszont ha kikapcsolódni akarsz, arra tökéletes! Haladó szinten fejlődni már nem lehet 9-10 különböző kanyar, s különböző lejtő, 4-5 féle hóminőség a domb aljáig! Ebből azért nehéz gazdálkodni! Úgy gondolom, a maximumot kihozzák a fenntartók ha az idő is úgy akarja! Az árak szintén egy összetett dolog ! Ahhoz hogy megérje ennyit kell kérni, úgy láttam sokan voltak! Ha te nem mész megy más! Kereslet kínálat, ilyen a piac! A hüttében viszont még finomat s eleget nem ettem! Tavaly a káposztalevestől a hideg rázott, inkább zsíros káposztalé volt ! ( van jó receptem ) a gőzgombóc katasztrófa ( nagymamám versenyt nyert a sajátjával ) a rántotthús szintén menzai, ( nem bonyolult ,kis klopfolás, csipetnyi só ,bors , picit pihentetni , liszt, friss tojás, prézli amit ő csinál sütőben rápirított szárított kenyérből, friss forró olaj, s máris világbajnok!!! ) A juhtúrós sztrapacska olyan büdös és ízléstelen volt, ott is hagytam, pedig a kedvencem! Így kellene kinézni!
Szent Anna Berkenye( szintén Magyarország és nem nyugati régió Nógrádmegye)
Előzmény: (HJH 217636)
77AE1E3A-8D7B-46C4-8D32-74DB03332FA2.jpeg
4AC4C123-C102-4997-AD04-E7F8F01DAD72.jpeg
4A7FF005-EEE1-498F-982C-CD649DE25C78.png
F08A4F53-6DBD-4B04-B84B-2CEF0EDE7B40.png
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.