Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Mönichkirchen - Mariensee
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Ofnerhof - családi biogazdaság és szálláshely St Corona / Unternberg
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kriszti76
8 élménybeszámolót írt
8
1 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mönichkirchen - Mariensee
2023.12.17. 10:26
Egy napos csúszásra kiváló határközeli síterep. Nekünk nagyon kellemes meglepetést okozott, érthetetlen, hogy eddig méltatlanul esélyt sem adtunk neki. Jegyfoglalás online, 15 %-al kedvezőbb, ill. minél korábban foglalod a jegyeket, annál kedvezőbb az ár. A hétköznapok 5 Eur-val is olcsóbbak lehetnek. Aznap reggel barátkoztam a foglalási rendszerrel, pakolásztam, majd az autóban ülve már s gyerekjegy, 6-15,99 éves korig, 5 Eur-val lett drágább. A parkolás, foglalt síjeggyel, ingyenes. Kirándulóknak 10 Eur. Létezik egy storno "biztosítás" 5 Eur-ért. Autópálya, majd széles szerpentines út. A parkolóba érve, semmilyen sorompó nem fogadott, kamerákat láttam, de nem tudom, ha nincs előre foglalt jegyünk, mi történik.
Szikrázó napsütés, egyre több hó, sok autó fogadott a parkolóban. Az emailben küldött QR kód alatti számot megadva, kaptuk meg a kártyákat. Gond esetén van segítő személyzet ill. a helyszínen is lehet jegyet venni. Kölcsönző várja az ideérkezőket. A pályák szinte üresek voltak, liftek szintén, a Panoramabahn szinte félelmetes volt, magunkban. A pályaja sajnos jeges, de volt alternatíva bőségesen. Kis síterep ellenére, sikerült eltévednünk így 2x is megszenvedtünk vele. A legkisebbeknek egy kapaszkodós felvonó, tányéros felvonó. A síjegyhez kapcsolódó sebességmérő feketepálya tetejéről inkább csak letekintettünk. Talán legközelebb. Szintén a síjegyhez kapcsolódó Photopoint nem működött, mert a megadott síjegyhez, csak a megtett km-t hozta fel. A völgyállomáshoz vezető kék pálya tényleg nagyon lankás, szinte fékezés le lehet menni rajta, keskenysége nagy ívekre nem alkalmas. Ugyan alig voltak, ami nagyon meglepett, de egy-egy tanuló, kisebb gyerek miatt figyelni kell ott is. Sok vendég kirándult, a jól kitáblázott erdei utakon. Személyszerint a nyitott libegők nem a barátaim, így délután a pálya mellett "túráztam", napoztam, élveztem a szezonnyitó havas napunkat. Összességében nagyon tetszett, karbantartott pályák, minden adott egy klassz síelős-deszkázós naphoz, de a család nem csúszós tagja is hatalmasat túrázhat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.