Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Tátralomnic
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Grandhotel Praha**** - modern wellness szálloda Tátralomnicon
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tátralomnic
2013.01.02. 13:14
Nagyjából én is egyetértek a részletes beszámolóval. De amivel egyáltalán nem az az ár-érték arány. Akinek ez fontos az szerintem ne az év végi ünnepek alatt akarjon sielni. Ha meg mégis akkor megy, én is szoktam, akkor meg ne az ár-érték arányt hangoztassa. Ha meg évek óta nem volt valaki Szlovákiában, akkor meg ebből kiindulva ilyen következtetést levonni, ráadásul ilyen tapasztalattal a háta mögött...nagyon furcsa. Érdemes beleolvasni az osztrák fórumokba, bár még kevés lényegi bejegyzés van, de a 20-40perc várakozás már most szerepel ott is. Hányszor kell még megtapasztalni, hogy ilyenkor sok helyen bele lehet szaladni ilyen számokba...és nem csak Szlovákiában? A legközelebbi csalódók majd a síszünet miatti 20-40perceket fogják fájdalmasan panaszolni, annak ellenére, hogy évek óta írják meg nekünk előre batusék (én nagyon szépen köszönöm nekik), hogy melyik ország melyik régiójának mikor van a síszünete. Még egy dolog: a Magas-Tátrát évek óta kerüli a komolyabb havazás, de a keleti invázió még mindig jellemző év végén! Az én szubjektív véleményem: hiba volt ebben az ünnepi időszakban a kevés természetes hóval megáldott Magas-Tátrát választani, de összességében a szlovák sielés jó ár-érték arányt mutat. Másik érdekesség: a sípálya üzemeltetők is panaszkodnák ám! Nagyon nehezményezik, hogy karácsonyig minimális az érdeklődés a síelésre, pedig előtte 1-2 héttel már sok helyen 50-70%-os nyitással várnak bennünket.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.