Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Tátralomnic
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Grandhotel Praha**** - modern wellness szálloda Tátralomnicon
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tátralomnic
2007.04.09. 20:48
Ide is beírom, aktuális itt is..


MA mi is elmentünk Chopok délre, hogy megnézzem a fejlesztéseket, amióta Jasnához került.

Hát ekkorát rég nem csalódtam. Millió ember, autók összevissza, az út 2 oldalán, alig lehetett közlekedni.
De ez még hagyján, a felvonó aljában levő szolgáltatások... brrrr. A büfében egy barom kiszolgáló aki LE SEM TETTE a telefont amíg kiszolgált minket , eredetileg kajálni akartunk, de aminht láttam hogy folyamatosan dumál, elment a kedvem. Amúgy minden lepukkadt, ronda, koszos benyomást keltett.
Utoljára 10 éve voltam ott, de mintha megállt volna az idő. Nagyon nagyot csalódtam.
Ezenkívül voltunk Strbske Pleson is, itt is minden lepukkadt, régi, itt sincs SEMMI fejlődés a szolgáltatásokban. ( Felvonókat sehol nem néztem, ugyanis csak a family síelt, én csak figyeltem)
Itt is minden lerobbant, ronda, utolsó fejlesztés több mint 20 éve, talán.

A 3 hely ahol voltunk az a Tatranska Lomnica TLD síközpont, a Magas Tátrában.
Itt a felvonók nem változtak, de amióta új management és tulajdonos van (ismerem őket személyesen) nagyon szembetűnő a fejlődés a szolgáltatásokban. Hibátlan, osztrák minőségű büfé, jó kajákkal, jégbárral, cigányzenével stb.
Ez a jó, a rossz pedig hogy a felvonók kapacitása semmire sem elég. Na itt láttam meg első alkalommal mi az a sorállás, min 30 perces volt, a family is csak 2 x csúszott, utána megúnták.
Ami viszont szintén feltűnt, az árak. Minden qrva drága , szlovák viszonylatban kiúgróan drága. 1/2 kóla 50 Sk, ami hihetetlenül sok.
2 kávé, 2 üdítő 200 Sk ami majdnem 7 EUR. Ennyiért Ausztriában is lehet kávézni.
A felvonójegy árak azért még mindig húzósak most is, az akciók ellenére is...

Kissé vegyes érzelmekkel írtam ezeket a sorokat...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.