Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Tátralomnic
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Penzion Čikovský - teljesen felújított, modern panzió reggelivel a Magas-Tátrában, Tátralomnic sípályáitól 4,5 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tátralomnic
2007.04.12. 20:07
Ebben a szezonban két napot síeltem Ausztriában, hatot Franciaországban és összesen hetet Szlovákiában.
Sorban a legjobb Chopok-Dél volt, amikor megcsíptuk a friss 1-2 m szűzhavat. A második legjobb Jasna, szintén friss hóban freeride-erdő. Aztán talán Franciaország, aztán egy Donovaly. Hochkarra csak azért mentünk, mert akkor még nem volt hó Szlovákiában. (Amúgy rendben volt.)

Félreértés ne essék. Én nagyon szeretem Franciaországot. Bejön a pályaszállás, a nagy pályarednszerek. A nyelvüket is beszélem, jól érzem magam ott és amióta síelek, minden évben voltam. Ausztriában síelni is nagyon jó, meg a vendéglátás hangulata is. Meló kapcsán úgy néz ki, hogy többet járok majd nyugatra, és a híres Ischgl meg a többi "legjobb 10 síterep" se jelent majd nagy kitérőt. Lehet, hogy már nyáron meglesz Hintertux, én nem vagyok semmi rossznak az elrontója.. de hadd ne érezzem már szarul magam, mert Szlovákiába van kedvem menni. A legjobb síeléseim Chopokhoz kötődnek. Fáj ez valakinek?

Hagyjuk már a Szlovákiát lekicsinylő diskurzust!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.