Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Weinebene
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kopeczky Soma
1 élménybeszámolót írt
1
2 hónapja tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Weinebene
2024.02.25. 22:24
Szombaton voltunk kint 1 napra. Többek közt amiatt is esett a választás weinebenere mert előtte nap esett 30cm friss hó, ami nagyon jót tett mind a pályának, mind a környékének, mert nagyon hangulatos volt. Én először voltam itt, de akivel mentem ő jól ismerte, ami sokat segített a tájékozódásban. Én annyira még nem vagyok profi síelő, de itt nagyon élveztem a pályákat és a “pirosokon” is könnyedén letudtam jönni. A hütték nagyon hangulatosak, a pályák mellettiek remekek egy-egy 15 perces szünetre és egy bambira. A parkoló melletti nagy hüttében pedig remek a konyha és az ára is elfogadható. De mindenkinek ajánlom, hogy 2 után menjen és akkor elkerülheti a tömeget. A pályákon amúgy nem volt nagy tömeg, és a lifteknél is csak 2 alkalom volt amikor várni kellett, de akkor se többet 1-2 percnél.
Én mindenkinek tudom ajánlani aki most akarja elkezdeni a síelést, vagy úgy érzi, hogy még szüksége van gyakorlásra, vagy egyszerűen szereti a hangulatos erdei pályákat amiken kitud kapcsolódni kicsit.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.